„Warner Bros.“ neatsilieka nuo madų, ruošiasi kurtį eilinį Robino Hudo filmą

„Warner Bros.“ neatsilieka nuo madų, ruošiasi kurtį eilinį Robino Hudo filmą

Yra keistos Holivudo tendencijos, ir yra tos, kurių negalima paaiškinti jokiais verslo ar logikos modeliais – jos tiesiog egzistuoja. Tokiomis galima būtų įvardyti vieną šalia kito pasirodžiusius filmus „Pelenė“ (angl. „Cinderella“) ir „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“), pasakojusius tą pačią Pelenės istoriją, ar šiuo metu dviejų studijų kuriamas „Džiunglių knygos“ (angl. „The Jungle Book“) adaptacijas.

Tačiau Robino Hudo garbinimas Holivude pasiekė absurdo ribą. Pirmadienį „Deadline“ išsiaiškino, kad „Warner Bros.“ studija ruošiasi kurti juostą apie legendinį Šervudo girios lankininką. Filmo scenarijų rašys ištikimasis studijos scenaristas Willas Beallas, parašęs filmą „Gangsterių medžiotojai“ (angl. „Gangster Squad“) ir besiruošiantis rašyti „Akavameno“ (angl. „Aquaman“) scenarijų. Filmą prodiusuos Danas Linas ir Johnas Zaozirny.

„Warner Bros.“ su šiuo projektu prisijungia prie dar trijų studijų, šiuo metu kuriančių filmus apie Robiną Hudą. „Lionsgate“ nupirko scenarijų, pavadinimu „Robingas Hudas: pradžia“ (angl. „Robin Hood: Origins“). Jį parašė naujųjų Guy Ritchie kuriamų filmų apie Karalių Arturą scenaristas Joby Haroldas. „Lionsgate“ yra pasiryžę sukurti kuo tamsesnę šio veikėjo versiją, padedančią pamatus ateities filmams.

Tuo tarpu „Disney“ kuria filmą „Notingemas ir Hudas“ (angl. „Nottingham & Hood“), kuris turėtų būti skirtas visai šeimai. Savo ruožtu „Sony“ praėjusį rudenį už milijoną dolerių nusipirko scenarijų, kuris Robino Hudo istoriją pasakoja didžiausių dabartinių veiksmo filmų stiliumi.

Dar keisčiau yra tai, jog tai toli gražu nebus pirmasis Robino Hudo filmų bumas. Jį pradėjo 1991 metų filmas „Robinas Hudas – vagių karalius“ (angl. „Robin Hood: Prince of Thieves“), susilaukęs didžiulės finansinės sėkmės. 2010 metais pasirodęs „Robinas Hudas“ (angl. „Robin Hood“) su Russellu Crowe priešaky, tuo tarpu, neatpirko jį kūrusios studijos išlaidų.

Verta paminėti, kad Robino Hudo bumas neaplenkė ir Lietuvos – 1997-1998 metais kurtas amerikiečių serialas „Naujieji Robino Hudo nuotykiai“ (angl. „The New Adventures of Robin Hood“) buvo filmuojamas Vilniuje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles