Katastrofų trileryje „San Andreas“ žiūrovų laukia Dwayne‘o Johnsono lenktynės su Kaliforniją pliekiančia gamtos stichija

Puikiu humoro jausmu ir tvirtu stotu pasižymintis buvęs profesionalus imtynininkas, aktorius Dwayne’as Johnsonas šįsyk sugrįžta į kino ekranus ne juokauti, o gelbėti griuvėsiais virstančios Kalifornijos gyventojų. Naujajame veiksmo trileryje „San Andreas“ charizmatiškasis D.Johnsonas atsidurs milžiniško žemės drebėjimo centre, tad per labai trumpą laiką jis privalės apsaugoti mylimus žmones ir ištrūkti iš pavojaus zonos pats.

Filme „San Andreas“ 42-ejų D.Johnsono herojus Rėjus – gelbėtojų sraigtasparnio pilotas, visą gyvenimą padėjęs bėdos ištiktiems žmonėms. Per ilgus darbo metus jis yra regėjęs įvairių baisybių ir ne sykį išsisukęs net iš pačių sudėtingiausių situacijų. Jis visuomet atkakliai veržiasi į pagalbą, net kai nežino, kokio masto pavojus jo laukia. Tačiau Rėjus negalėjo nė įsivaizduoti, kad didžiausias išbandymas jo dar laukia.

Kaliforniją sudrebina itin galingas devynių balų stiprumo žemės drebėjimas, dėl kurio žūsta šimtai, o gal net tūkstančiai žmonių. Dėl katastrofos San Andreaso tektoninio lūžio vietoje ima žiojėti gigantiškas plyšys – tarytum žemė būtų atsivėrusi. Įsivyrauja chaosas, tačiau Rėjus negali pasiduoti panikai – jis privalo išgelbėti dukterį (akt. Alexandra Daddario). Drauge su buvusia žmona (akt. Carla Gugino) jis leidžiasi į kelionę iš Los Andželo į San Fransiską, kur jų vienturtė dar gali būti gyva. Tačiau klastingos gamtos jėgos dar nenurimo – kai atrodo, jog blogiausia jau praeityje, paaiškėja, kad žemės drebėjimas tebuvo tik pradžia. Mokslininkai pranašauja, kad žemės gelmėse snaudžianti jėga tikrąją savo rūstybę dar tik parodys, o Kalifornija gali būti nušluota nuo mūsų planetos paviršiaus.

Pravarde „Uola“ garsėjančiam D.Johnsonui filme „San Andreas“ ne sykį teks podemonstruoti fizinį ir psichologinį tvirtumą. Jo personažo Rėjaus ir jo buvusios žmonos kelionė bus mirtinai pavojinga. Vienas akivaizdžiausių įrodymų – trilerio anonse regima gigantiška banga, tuoj tuoj nušluosianti garsųjį San Fransisko Aukso vartų tiltą (angl. Golden Gate Bridge).

Įspūdingi griūvančios Kalifornijos vaizdai filme „San Andreas“ Lietuvos žiūrovų kinuose lauks nuo gegužės 29 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles