Netikėtas sprendimas – pakeista „Nuostabioji moteris 1984“ išleidimo data

Netikėtas sprendimas – pakeista „Nuostabioji moteris 1984“ išleidimo data

„Warner Bros.“ sprendimu „DC“ komiksų filmų visatoje vyksta pokyčiai su jau gerai žinoma heroje Nuostabiąja moterimi. Nuspręsta nukelti antros dallies, „Nuostabioji moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) pasirodymą – iš 2019 m. lapkričio 1 d. perkelta į naująja išleidimo datą išnaudojant jau pirmai daliai sėkmę atnešusią birželio 5 d., tik šįkart 2020-taisiais. Primename, kad 2017 metais pasirodžiusi pirma „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) dalis jau įrodė, ką gali stipri moterų komanda, ir uždirbo net 821,8 milijonų JAV dolerių.

Šiuo sprendimu „Warner Bros.“ studija ir vėl įvedė sumaištį kino industrijoje, tačiau spėjama, jog viskas buvo priimta žiūrint iš kelių perspektyvų, kurios atneštų daugiau naudos nei žalos.

Pirmoji perspektyva – tai pasitraukti iš palyginimų su 2019-tais išeinančia „Marvel“ studijos kino juosta „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“). Tai pirmoji „Marvel“ studijos juosta, kurioje pagrindinį personažą įkūnija moteris. „Warner Bros.“ studija taip sau išlošia laiko galimoms korekcijoms ties juosta „Nuostabioji moteris 1984“ ir atsiriboja nuo neišvengiamų varžytuvių, kuri herojė laimės 2019-uosius.

Antroji perspektyva – „DC“ filmų visata 2019-aisiais jau turės dvi kino juostas – „Džokeris“ (angl. „Joker“) ir „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“). Itin svarbu tai, kad Toddo Phillipso ir Joaquino Phoenixo „Džokerio“ ekranizacija pasirodys 2019 m. spalio 4 d. ir datos teoriškai būtų persipynusios su senąja „Nuostabiosios moters“ antros dalies data (2019 m. lapkričio 1 d.), o ypač – su skirtingomis tarptautinėmis premjeromis.

Tikėkimės, kad priimdami tokius sprendimus „Warner Bros.“ studijos vadovai pagaliau mokosi iš savo klaidų, padarytų su „DC“ komiksų filmų visata, ir tvirtai stato kopėčias kopti iš pačių kadaise iškastos duobės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles