Naujame „Ralfo griovėjo 2 “ tarptautiniame anonse – vienas iš pagrindinių „Zootropolio“ veikėjų

Naujame „Ralfo griovėjo 2 “ tarptautiniame anonse – vienas iš pagrindinių „Zootropolio“ veikėjų

Pasirodžiusiuose anonsuose „Disney“ filmo „Ralfas griovėjas“ (angl. „Wreck-it Ralph“) tęsinys jau atskleidė ne vieną veikėją. Tarp jų jau galėjome išvysti personažų iš tokių „Disney“ filmų kaip „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“) , „Geležinis žmogus“ (angl. „Iron Man“), „Galingasis 6“ (ang. „Big Hero 6“) ir pulką visiems gerai žinomų „Disney“ princesių. O dabar prie šio sąrašo prisijungia ir personažas iš filmo „Zootropolis“ (angl. „Zootopia“).

Naujausiame tarptautiniame „Ralfo griovėjo 2“ anonse, kuris buvo paskelbtas šią savaitę, Venelopė (įgarsina Sarah Silverman) bėgdama nuo karių iš „Žvaigždžių karų“, vienu metu užbėga ant scenos ir prabėga jos užuolaidas. Tai darydama, ji prasilenkia su  visiems gerai pažįstamu veikėju – ant scenos stovi ir savo pasirodymą atlieka gudrusis lapinas Nikas (įgarsina Jason Bateman) iš filmo „Zootropolis“. Dar nėra aišku, ką jis konkrečiai ten veikia, bet atrodo, kad tai jo estradinės komedijos (angl. „stand-up comedy“) pasirodymas, per kurį jis pasakoja savo juokelius auditorijai.

Kompiuterinių žaidimų blogiukas Ralfas (įgarsina John C. Reilly) ir jo geriausia draugė Venelopė palieka patogius žaidimų aparatus, tam, kad išgelbėtų Venelopės žaidimą. Jų tikslas  juos nuveda į platų interneto pasaulį, į kurį Venelopė ir pasineria, bet pernelyg įnirtingai, dėl ko net ir pats Ralfas pradeda nerimauti. Kokie iššūkiai ir nuotykiai lauks mūsų nuotaikingųjų veikėjų? Pamatysime naujajame filme „Ralfas griovėjas 2“, kuris JAV kino teatrus pasieks jau lapkričio 1 d. Lietuvoje šio filmo teks palaukti iki kitų metų sausio 11 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles