Dėl internautų pasipiktinimo, filme „Ralfas Griovėjas 2“ pakeista princesės Tianos išvaizda

Dėl internautų pasipiktinimo, filme „Ralfas Griovėjas 2“ pakeista princesės Tianos išvaizda

Sparčiai artėjantis 2012 m. filmo „Ralfas Griovėjas“ (angl. „Wreck-It-Ralph“) tęsinys traukiasi iš nostalgiškų veiksmo žaidimų ir keliasi į sudėtingą pasaulinį interneto tinklą. Tačiau nuo daug kam džiaugsmingo pranešimo, kad šiame filmo tęsinyje išvysime masišką „Disney“ filmų susiliejimą, kuriame pasirodys visos „Disney“ princesės, kino studija susidūrė su nelengvu interneto išbandymu – socialinių tinklų naudotojų pasipriešinimu.

Visos vasaros metu, kai buvo išleista scena iš filmo „Ralfas Griovėjas 2“ (angl. „Ralph Breaks the Internet“), Princesės Tianos pasikeitusi išvaizda, nuo tos, kokia ji buvo animaciniame filme „Princesė ir Varlius“ (angl. „The Princess and the Frog“), piktino fanus. Vienintelės juodaodės „Disney“ princesės oda vaizduojama kur kas šviesesnė, o nosis daug siauresnė nei buvo 2009 m. filme. Ir likos vos dviem mėnesiams iki filmo tęsinio išleidimo, „Disney“ jau baigia šios veikėjos taisymus, kad ji būtų kuo panašesnė į pirminį princesės Tianos variantą. Pasak „Wall Street Journal“ pranešimo, „Disney Animation“ sunkiai dirbo ties šios princesės išvaizdos pataisymo darbais tai scenai, kurioje ji pasirodo. Dėl grįžtamojo ryšio apie pasikeitimus, studija kreipėsi į Tianą įkūnijančią balso aktorę Aniką Noni Rose ir ne pelno siekiančią organizaciją „Color of Change“, kad Disnėjaus princesė būtų pavaizduota kuo tiksliau. „Color of Change“, kurie dirba ties rasės atstovavimo problemomis ir politine nelygybe žiniasklaidoje, tiesiogiai dirbo ir su „Disney“ studija Burbanke, Kalifornijoje, kur apžvelgė pataisytą princesės Tianos versiją, kurią apibūdino kaip turinčią tamsesnius plaukus ir odą, platesnę nosį bei lūpas. Taip pat organizacija išleido ir pranešimą, komentuojantį „Disney“ studijos pasirinkimą perkurti šią  veikėją dėl gerbėjų nepasitenkinimo.

2017 m. studija pareiškė, kad mylimos „Disney“ princesės antrojoje filmo „Ralfas Griovėjas“ dalyje, viename kambaryje leis laiką kartu su filmo veikėja Vanelope. Toje scenoje daugiausiai išgirsime originalius princesių balsus, įskaitant Auksaplaukės balsą – Mandy Moore ir undinėlės Arielės balsą – Jodi Benson. Scena bus lengva, tačiau tikrai suteiks nemažai džiaugsmo užketėjusiems „Disney“ fanams. Filme taip pat išvysime ir kitas „nuosavybes“, priklausančias „Disney“, pavyzdžiui – „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) veikėjai Imperijos kariai (Stormtroopers).

Tai nėra pirmasis atvejis, kai kino studija „Disney“ nusprendžia priimti brangius sprendimus, dėl viešojoje erdvėje kilusių diskusijų. Studija nusprendė atšaukti „ABC Television“ laidą „Roseanne“, kai laidos žvaigždė savo „Twitter“ paskyroje ėmė skelbti nejautrius ir labai netaktiškus komentarus, kaip ir filmo „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) režisierius Jamesas Gunnas, kurio praeities pareiškimai susilaukė daug dėmesio internete. Na, o pasikeitusią princesės Tianos išvaizdą bus galima pamatyti jau kitų metų sausio 11 d., filme „Ralfas Griovėjas 2“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles