Hugh Jackmanas pretenduoja suvaidinti „Odisėjoje“

Hugh Jackmanas pretenduoja suvaidinti „Odisėjoje“

Kino studija „Lionsgate“ dar šių metų balandį paskelbė, kad planuoja dar kartą perkurti legendinį Homero epą „Odisėja“ (angl. „The Odyssey“), tačiau iki šiol nebuvo skelbiamas nė vienas aktorius, kuris turėtų prisijungti iki projekto. Esminiai žodžiai – iki šiol. Dabar buvo paskelbta, kad vienam pagrindinių vaidmenų nužiūrėtas savo Ernio karjerą baigiantis Hugh Jackmanas.

Manoma, kad „Odisėją“ Homeras parašė dar aštuntame amžiuje prieš Kristų ir tai buvo savotiškas „Iliados“ (angl. „The Iliad“) tęsinys. Istorijoje pasakojama apie kario Odisėjo nuotykius ir fantastiškus išbandymus jo dešimtmetį trukusioje kelionėje. Odisėjas keliavo iš žlugusios Trojos į namus Graikijoje. Savo kelionėje jis sutinka ciklopą Polifemą, į paukščius panašias sirenas, jūrų pabaisą ir dar daug kitų mitologinių monstrų.

Ir nors prie projekto tik dabar imta lipinti aktorius, juostos režisierius buvo paskirtas iškart. Juo tapo Francis Lawrence‘as, kuris studijai „Lionsgate“ sukūrė tris paskutiniuosius „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) filmus. Filmui scenarijų rašo paskutiniųjų dviejų „Bado žaidynių“ dalių scenaristas Peteris Craigas, o prodiuserio pareigas užims Nina Jacobson, prižiūrinti visą „Bado žaidynių“ franšizę nuo pirmojo filmo.

Hugh Jackmanas šiais metais jau pasirodė režisieriaus Neilo Blomkampo filme „Čapis“ (angl. „Chappie“), o netrukus jį bus galima išvysti naujojo istorijoje apie Piterį Peną filme „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. „Pan“), kuriame aktorius suvaidins piratą Juodabarzdį.

Kada numatoma filmo „Odisėja“ premjera, nepranešama, tačiau filmavimo darbai prasidės jau kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles