Toby’is Kebbellas taip pat iškeliauja į „Kaukolių salą“

Toby’is Kebbellas taip pat iškeliauja į „Kaukolių salą“

Pasirodo, kad net ir neypatingai prastas filmas tikrai nesugadina karjeros perspektyviems aktoriams. Naujajame „Fantastiškame ketverte“ (angl. „Fantastic 4“) suvaidinęs Toby‘is Kebbellas gavo pasiūlymą jungtis į mistišką kelionę salon, kurioje karaliauja milžiniška gorila. Kitaip tariant, aktorius prisijungia prie ne itin sėkmingą procesą rodančio, tačiau visai spalvingą kolektyvą turinčio filmo „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“).

Daktarą Dūmą „Fantastiškame ketverte“ įkūnijęs aktorius prisijungs jau prie seniai projekte esančių Tomo Hiddlestono, Brie Larson, Corey‘io Hawkinso ir dar visai neseniai prisijungusių Samuelio L. Jacksono ir Johno C. Reilly‘io.

Filmą režisuos Jordanas Vogt-Rightas, kuris pristatys istoriją apie tyrinėtojus, užklydusius į paslaptingą ir gyvūnų valdomą salą, kuri taip pat yra ir beždžionių karaliaus namai. Kaip pranešė „The Hollywood Reporter“, prie projekto buvo prijungtas ir scenaristas Derekas Connolly‘is, kuris tobulins scenarijų iki spalio mėnesio. Tada Havajuose prasidės juostos filmavimo darbai.

Filmą prižiūrinti studija „Legendary“ labai mėgsta T. Kebbellą. Anksčiau ji buvo nusamdžiusi aktorių suvaidinti greit pasirodysiančiame fantastiniame filme „Karo menas“ (angl. „Warcraft“). Pastarasis bus gerai žinomo kompiuterinio žaidimo adaptacija. Aktorius taippat pasirodys studijos „Metro Goldwyn Meyer“ filme ir klasikinio filmo „Benas Huras“ (angl. „Ben-Hur“) perkūrime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles