Filmo apie Hario Poterio pasaulį atrankoje – dvi žinomos aktorės

Filmo apie Hario Poterio pasaulį atrankoje – dvi žinomos aktorės

Jaunosios amerikietės aktorės Kate Upton ir Dakota Fanning yra vienos realiausių pretendenčių vaidinti naujame kino studijos „Warner Bros.“ kuriamame filme apie stebuklingą Hario Poterio pasaulį „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where To Find Them“).

Naująją juostą režisuos David‘as Yates‘as, sukūręs keturis paskutinius iš aštuonių filmų apie Harį Poterį, pradedant penktąja dalimi „Haris Poteris ir Fenikso brolija“ („Harry Potter and the Order of Pheonix“). D. Fanning, kaip ir Saorise Ronan, Lili Simmons ir Alison Sudol pretenduoja į Kvynės vaidmenį, o K. Upton kartu su Katherine Waterston ir Elizabeth Debicki varžosi dėl Kvynės vyresniosios sesers Tinos vaidmens.

Kuri aktorė tinkamiausia atitinkamam vaidmeniui paaiškės po nedidelio praktinio testo – aktorės išbandys savo vaidybinius sugebėjimus kartu su britų aktoriumi Oskaro laureatu Eddie Redmayne‘u, kuris šiame filme vaidins pagrindinį personažą Njutą Miglapūtį – vadovėlio apie fantastinius gyvūnus ir jų priežiūrą, iš kurio mokosi Hogvardso mokiniai, „autorių“.

Filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ veiksmas vyksta 70 metų prieš pirmuosius Hario Poterio epopėjos įvykius, ir vaizduoja rašytojo Njuto Miglapūčio nuotykius slaptoje Niujorko raganų ir burtininkų komunoje.

Juostos premjera numatyta 2016 m. lapričio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles