Džeimsui Bondui surado naują merginą

Džeimsui Bondui surado naują merginą

Tai, kas anksčiau buvo tik gandas, tampa tikrove. Kaip teigia britų žiniasklaidos leidinys „Daily Mail“, prancūzė aktorė Léa Seydoux gavo pagrindinį moterišką vaidmenį 24-ame filme apie žinomiausio pasaulio šnipo, MI6 agento Džeimso Bondo, naujus nuotykius.

Lapkričio mėnesį L. Seydoux prisijungs prie visų kitų pagrindinių vaidmenų atlikėjų pirmam scenarijaus skaitymui, kurį organizuoja juostos režisierius Samas Mendesas. Filmavimas prasidės gruodį. Kaip tapo žinoma vos prieš kelias dienas, didelė juostos filmavimo dalis vyks Romoje. Apie ką bus filmas ir su kokiais priešais teks susidurti charizmatiškajam agentui – nepranešama.

Juostoje taip pat, jau ketvirtą kartą pasirodys pats tikroviškiausias ilgiausios pasaulyje kino frančizės, agento Džeimso Bondo atlikėjas Danielis Craigas, Ralphas Fiennesas suvaidins M, kuris paskutiniame filme perėmė šia estafetę iš Judi Dench. Prie savo personažų sugrįš Naomie Harris ir Benas Whisaw, kurie suvaidins panelę Manipenį ir Q.

Kas liečia naująją Bondo merginą, tai L. Seydoux jau kartą dalyvavo kitoje frančizėje apie šnipus, ketvirtame „Misijos neįmanomos“ (angl. „Mission Impossible: Ghost Protocol“) filme. Aktorė taip pat yra žinoma iš erotinės, daug apdovanojimų pelniusios prancūzų dramos „Adelės gyvenimas“ (angl. „Blue is the Warmest Color“). Šiais metais aktorę buvo galima matyti kostiuminėje klasikinės pasakos interpretacijoje „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) ir Weso Andersono juodojo humoro komedijoje „Viešbutis Grand Budapešt“ (angl. „Grandus Budapest Hotel“).

24-ojo filmo apie Džeimso Bondo nuotykius premjera numatyta kitų metų lapkričio 6 dieną. Priminsime, jog paskutinis filmas apie MI6 agentą „Operacija Skyfall“ (angl. „Skyfall“) sugebėjo užsidirbti 1,094 milijardo dolerių ir tapti pačių pelningiausių visų laikų Bondo filmu. Taip pat, juostai atiteko gausybė apdovanojimų, tarp kurių ir dvi Oskaro statulėlės.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Vercis / 2014 lapkričio 7

    ‘Бонд 24’>>…. Bond girl – Lea Seydoux.. Valio, o taip, tai tiesa ir puiki naujiena. Labai džiaugiuosi dėl jos pasisekimo, po šio vaidmens ji bus žinoma visame pasaulyje, net ir savo tėvynėje, kur įsitvirtinti kaip aktoriai išties sunku. Antroji Marion Cotillard 😉 Esu fanatas Lea kaip aktorės ir tikiuosi kad su laiku ji vis gaus daugiau ir daugiau pagrindinių vaidmenų ir ne liks už kadro. Ji juk išties tam sutverta. Linkiu jai ko geriausio pasisekimo.