Klasikinis Supermenas, du Betmenai ir daugiau: atskleistas pirmasis perkrautos „DC“ visatos skyrius

Klasikinis Supermenas, du Betmenai ir daugiau: atskleistas pirmasis perkrautos „DC“ visatos skyrius

Dabartiniai „DC“ vadovai James’as Gunnas ir Peteris Safranas prižadėjo vasario 1 d.  parodyti planuojamą dalį naujosios komiksų visatos ir savo pažadą ištesėjo. Nuo 2025 m. prasidės visiškai perkrautas „DC“ pasaulis ir pirmasis jo skyrius pavadinimu „God and Monsters“ (liet. „Dievai ir monstrai“). Projektų nusimato labai daug, planas aprėpia filmus, televiziją, animacinius serialus ir video žaidimus su žinomais ar nežinomais veikėjais, įvairiomis ir atskiromis istorijomis, kurias jungia viena didžiulė siužetinė linija.

„DC“ iš naujo startuos 2025 m. liepos 11 d. su „Superman Legacy“ (liet. „Supermeno palikimas“) . Kaip minėta, Henry Cavillas nesugrįš įvaidinti šio superherojaus, bet vadovai ketina palaikyti ryšius su aktoriumi ir galbūt grąžinti jį į ateities projektus. Naujasis pagrindinis aktorius bei režisierius nepaskelbti, bet manoma, kad šiuo projektu užsiims pats J. Gunnas, dabar rašantis scenarijų. Šis filmas pristatys klasikinį Supermeną, tikrą gerąjį superherojų, kuris stengiasi subalansuoti ateivišką kilmę ir žmogišką gyvenimą.

2025 m. taip pat sulauksime net dviejų skirtingų filmų apie Betmeną. Šalia Supermeno vadovai pristatys dar vieną šio superherojaus versiją ir naują aktorių su projektu „The Brave and the Bold“ (liet. „Drąsus ir narsus“) . Šįkart Betmenas bus ne vienas. Briusas Veinas netikėtai sužinos, kad turi sūnų Damianą Veiną, kuris vėliau taps jo ištikimuoju pagalbininku Robinu. Šis filmas pasakos apie nestabilius tėvo ir sūnaus santykius bei pristatys „DC“ visatai naują Betmeną.

Bet niekur nedings ir dabartinis Betmenas Robertas Pattinsonas. Darbai prie antrosios šio superherojaus dalies nestoja ir ji planuojama 2025 m. spalio mėnesį. Režisieriaus Matto Reeveso filmas priklausys nuo pagrindinės „DC“ visatos atskirtiems „DC Elseworlds“ projektams, į kuriuos įeis pavienės istorijos, turinčios daugiau laisvės palaužyti įprastas žanro tendencijas. Šiais filmais planuojama sukurti ryškią įvairovę ir neleisti įsivyrauti superherojų nuoboduliui.

Taip pat bus pristatyti garsūs „DC“ komiksų veikėjai su įdomesniu prieskoniu. Aktorė Viola Davis toliau vaidins Amandą Voler jai skirtame seriale. Nuostabiosios moters serialas „Paradise Lost“ (liet. „Prarastas rojus“) bus labiau ne apie ją, o jos gyvenamą salą Temyskirą ir politines intrigas iš kurių bus daroma „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) tipo istorija. Žaliasis žibintas prisijungs prie pagrindinės istorijos su serialu „Lanterns“(liet. „Žibintai“), kuris apibūdinamas kaip kosmose vykstantis „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“). Ir į Žemę atkeliaus Supermergina su projektu „Supergirl: Woman of Tomorrow“ (liet. „Supermergina: rytojaus moteris“), o šios herojės tragiška praeitis ir pesimistiškas požiūris kirsis su Supermeno vertybėmis. Ir čia net neminime kelių animacinių ar TV serialų su nežinomais herojais, kuriems J. Gunnas ketina atlikti Galaktikos sergėtojų apdorojimą – iš nežinomybių paversti juos populiariausias herojais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles