„Žmogaus iš plieno“ tęsinį galimai režisuos George’as Milleris

„Žmogaus iš plieno“ tęsinį galimai režisuos George’as Milleris

Nepaisant to, kad kino studija „Warner Bros.“ vis dar nesusiima ir oficialiai nepaskelbia „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), kitaip dar žinomo kaip Supermeno, tęsinio datos, juostą jau ima supti gandai. Vienas labai netikėtas, bet visus kino gerbėjus be galo nudžiuginęs gandas – tai būsimo tęsinio režisieriaus kėdės perėmėjas. Nors dauguma svarstė, kad antrosios dalies režisavimu ir vėl užsiims Zackas Snyderis, dabar pasklido žinia, jog tai gali daryti šių metų hito „Pašėlęs Maksas: įsiučio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) kūrėjas George‘as Milleris.

Gal būt daugeliui iškyla klausimas, ar kitais metais pasirodysiantis „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) neturėtų būti pirmojo Supermeno filmo tęsinys. Atsakymas yra ir taip, ir ne. Ši filmo istorija kaip ir nuo to prasidėjo, juolab, kai 2013 metais buvo patvirtinta, kad prie šio projekto grįžta Zackas Snyderis. Galiausiai „Betmenas prieš Supermeną“ gerokai išaugo, kai prie jo prisijungė Nuostabioji moteris ir Akvamenas. Net ir pats Supermeną įkūnijęs aktorius Henry‘is Cavillas teigė, jog prieš antrąjį solinį Supermeno filmą reiktų dar šiek tiek išplėsti visatą. Taigi, studija nusprendė praplėsti savo projekto ribas, o „Žmogaus iš plieno“ tęsinį palikti vėlesniam laikui.

Oficialiai G. Millerio kandidatūra nebuvo patvirtinta, tačiau apie tai labai užtikrintai prabilo prodiuseris, režisierius ir aktorius Jonas Schneppas, lankęsis portalo „Collider“ pokalbių apie kiną laidoje. Jeigu taip galima pavadinti. „George‘as Milleris režisuos „Žmogų iš plieno 2“. Man nė kiek nebaisu tai pranešti. Juk akivaizdu, Zackas Snyderis daro „Teisingumo lygos“ dvi dalis, Jamesas Wanas kuria „Akvameno“ filmą… Manau, George‘as Milleris yra tobulas pasirinkimas. Jis tikrai pakeis šį projektą“, – pasakojo J. Schneppas.

G. Milleris iš ties yra puikus pasirinkimas. Ir nors kurį laiką jis buvo dingęs iš radaro, su studija „Warner Bros.“ dabar tikrai palaiko gana gerus santykius. Ypatingai po to, kai pristatęs „Pašėlusį Maksą“ jis studijai uždirbo beveik 400 milijonų dolerių be Kinijos rinkos. Įdomu dar ir tai, kad kadais G. Milleris turėjo režisuoti filmą „Teisingumo lyga: mirtingieji“ (angl. „Justice League: Mortals“), tačiau galiausiai šis projektas buvo sustabdytas. Nepaisant to, dabar režisieriaus rankos yra visai atviros. Net neabejotina, kad jis sukurtų visai kitokį Supermeną, dėl kurio komiksų gerbėjai tikrai nesupyktų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles