Christianas Bale‘as ir Oscaras Isaacas atsidurs meilės trikampyje

Christianas Bale‘as ir Oscaras Isaacas atsidurs meilės trikampyje

Drama „Pažadas“ (angl. „The Promise“), kurią ruošiasi kurti 2004 m. filmo „Ruandos viešbutis“ (angl. „Hotel Rhwanda“) režisierius Terry‘is George‘as, susirado pagrindinių vyriškų vaidmenų atlikėjus. Christianas Bale‘as ir Oscaras Isaacas suvaidins žurnalistą ir studentą, kurie beprotiškai įsimylį vieną moterį.

„Pažado“ veiksmas vyks paskutiniais Osmanų Imperijos gyvavimo metais, o tiksliau – 1922-aisiais. Kirsas (akt. Ch. Bale‘as) – amerikietis „Associated Press“ žurnalistas, karo metu susiranda sau įdomią veiklą ir jam nerūpi, jog pasaulis aplink jį griūva. Maikas (akt. O. Isaacas) – protingas studentas/medikas, kuris turi mėtytis tarp savo jausmų ir griežtų savo tautos tradicijų. Abu jie įsimyli gražią šaunuolę Aną.

Scenarijų parašė pats Oskaro laureatas ir būsimo filmo režisierius Terry‘is George‘as ir geriausia jo draugė Robin Swicors, kuri anksčiau dirbo su tokiais filmais, kaip „Geišos išpažintis“ (angl. „Memoirs of Geischa“) ir „Keista Bendžamino Batono istorija“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“).

Christanas Bale‘as šiuo metu filmuojasi kartu su Bradu Pittu filme „Trumpai didelis“ (angl. „The Big Short“). Aktorius neseniai gavo traumą, todėl jam teko atsisakyti „Gilaus žydro atsisveikinimo“ (angl. „The Deep Blue Good-By“). Kai jis pasveiks, tada jis iš karto atsidurs dramos „Pažadas“ filmavimo aikštelėje.

Oscaras Isaacas tapo žinomu aktoriumi po brolių Coenų filmo „Groja Liuvinas Deivisas“ (angl. „Inside Llewyn Davis“) pasirodymo. Aktoriui jau dabar prognozuoja Oskaro nominacija už jo pasirodymą fantastiniame filme „Ex Machina“ (angl. „Ex_Machina“), tačiau jo tikras populiarumas ateis šių metų gruodį, kai į kino ekranus atkeliaus septintoji „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) dalis.

Kada laukti „Pažado“ nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles