Jackas Hustonas traukiasi iš „Varno“ perdirbinio

Jackas Hustonas traukiasi iš „Varno“ perdirbinio

Tragedijomis pasižymėjęs 1994 metų filmas „Varnas“ (angl. „The Crow“) nesėkmėmis užkrėtė ir šiuo metu kuriamą to paties pavadinimo perdirbinį. Kaip praneša „Variety“, iš filmo pasitraukė pagrindinį herojų turėjęs įkūnyti aktorius Jackas Hustonas.

Jis tai padarė likus vos kelioms savaitėms iki filmavimo pradžios Velse. Realios šio pasitraukimo priežastys yra neaiškios, o oficialiai cituojamas nesugebėjimas suderinti aktoriaus tvarkaraščio dažniausiai reiškia mandagų pasakymą, kad filmo kūrimo procesas yra itin problematiškas. Juolab kad Holivude retai galima išgirsti atvejus, kai iš ganėtinai stambių filmų likus kelioms savaitėms iki jų filmavimo pradžios pasitraukia pagrindiniai aktoriai.

J. Hustonas iki šiol geriausiai buvo pažįstamas iš serialo „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“). Artimiausiu metu jį aplankys Holivudo šlovė – jis jau nusifilmavo „Beno Huro“ (angl. „Ben-Hur“) perdirbinyje bei pasirodys siaubo komedijoje „Puikybė ir prietarai ir zombiai“ (angl. „Pride and Prejudice and Zombies“).

Tuo tarpu „Varną“ kurianti studija „Relativity“ desperatiškai suskubo ieškoti J. Hustoną pakeisiančio aktoriaus. Šiuo metu „Variety“ žino apie du tokius kandidatus – iš „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) filmų ir „Pašėlusio Makso: įniršio kelio“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) pažįstamą Nicholasą Houltą bei filme „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“) sužibėjusį Jacką O‘Connellį.

Filmo režisierius Corinas Hardy‘is vis dar tikisi, kad filmą bus pradėta filmuoti kaip ir planuota, tačiau toks chaotiškas procesas gali stipriai atsiliepti filmo kokybei.

Naujojoje juostoje, kaip ir originale, turėtų būti pasakojama apie roko muzikantą, kuris yra prikeliamas iš mirties ir siekia atkeršyti už savo bei sužadėtinės nužudymą. Pagal to paties pavadinimo komiksus sukurtas filmas, vėliau sulaukęs ne vieno tęsinio, pasižymėjo dėl itin tamsaus stiliaus ir ilgainiui užsitarnavo kultinio filmo statusą. Bene geriausiai „Varnas“ yra žinomas dėl itin nesėkmingo juostos filmavimo, kurio metu netyčia buvo nušautas pagrindinis aktorius Brandonas Lee.

Kol kas nežinoma, kada „Varno“ perdirbinys pasirodys kino teatruose, nors jeigu filmavimas prasidės kaip planuota, filmo galima tikėtis kitų metų antroje pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles