Naujausiame „Didžiojo 6“ anonse – dar daugiau veiksmo ir juoką keliančių vaizdų

Pagal menkai žinomus „Marvel“ komiksus kino studijos „Disney“ kuriamas animacinis filmas „Didysis 6“ (angl. „Big Hero 6“) jau turi naujausią, veiksmo ir ganėtinai juokingų dialogų kupiną anonsą, kuriame dar labiau atskleidžiama istorija, tačiau vis dar paliekamas šioks toks paslapties šydas. Jis buvo paskelbtas populiariųjų menų parodoje Niujorke „Comic-Con“.

„Ledo šalies“ (angl. „Frozen“) ir „Griovėjo Ralfo“ (angl. „Wreck-it Ralph“) kūrėjų komanda siūlys suipažinti su naujausiu jų darbu, kuriame penkių moksliukų ir pripučiamo roboto Beimakso grupė stos prieš didžiausią jų pasaulį užklupusį blogietį.

Naujausiame anonse matoma gerokai daugiau, nei anksčiau paviešintuose klipuose. Pirmiausia, matomas itin didelis pasaulis, o ne vienas rajonas ar namas. Nors pradžioje atrodė, kad filmas vyks ne ypatingai didelėje erdvėje ir viskas suksi apie namus ir, galbūt, kvartalą, dabar akivaizdu, kad veiksmas persikels į labai didelį miestą. Antra – praktiškai visuose ankstesniuose anonsuose ir klipuose labiausiai būdavo akcentuojamas humoras, dabar matome, jog filme tikrai netrūks veiksmo. Ir, žinoma, Beimaksas galiausiai įlys į savo apsauginį kostiumą.

Filmą režisuoja „Mikės pūkuotuko“ (angl. „Winnie the Pooh“) kūrėjas Donas Hallas, kartu su „Bolto“ (angl. „Bolt“) režisieriumi Chrisu Williamsu. Savo balsus pagrindiniamas filmo veikėjams paskolino Scottas Adsitas (Beimaksui) ir Ryanas Potteris (Hiro Hamadai). Animaciniame nuotykyje taip pat girdėsime Danielį Henney, T. J. Millerį, Jamie Chung, Damoną Wayansą Jaunesnįjį, Alaną Tudyką ir kt.

„Didysis herojų šešetas“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kitų metų sausio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles