Filmas „Vabalų sultys 2“, kino teatruose pasirodys jau kitąmet

Filmas „Vabalų sultys 2“, kino teatruose pasirodys jau kitąmet

Nesvarbu, ar ištarėte jo vardą tris kartus, ar ne, siaubo komedija „Vabalų sultys“ (angl. „Beetlejuice“) kitais metais grįžta į kino teatrus su istorijos tęsiniu.

Bent jau kol kas turima itin mažai informacijos apie 1988 m. Timo Burtono filmo tęsinį, kuris pasakoja apie įkyrų poltergeistą. Tačiau filmo kūrėjai nusprendė sugrįžti su legendiniais šios istorijos aktoriais –  Michaelu Keatonu, kuris vėl įkūnys poltergeistą Vabalų Sultys ir Winona Ryder kaip Lydia Deetz. Pranešama, kad tęsinyje taip pat išvysime „Trečiadienės“ (angl. „Wednesday“) žvaigždę Jenna Ortega, kuri įkūnys W. Ryder personažės dukterį, taip pat aktorių Justiną Theroux vaidmenyje, kuris dar neatskleistas.

Už prodiuserių vairo šiai juostai stoja Brado Pitto prodiuserinė kompanija „Plan B“. Scenaristai Alfredas Goughas ir Milesas Millaras, dirbę su T. Burtonu prie serialo „Trečiadienė“, parašė scenarijų „Vabalų sulčių“ tęsiniui.

Pirmajame filme neseniai mirusią sutuoktinių porą (vaid. Geena Davis ir Alecas Baldwinas) itin erzina naujai į jų namus atsikrausčiusi šeima (vaid. Catherine O’Hara, Jeffrey Jones ir W. Ryder). Taigi jie susisiekia su Vabalų Sultimis – gudriu vaiduokliu iš mirusiųjų pasaulio, kuris pažada padėti jiems įbauginti naujus namo gyventojus ir tokiu būdu išvyti juos iš namų.

Kultine tapusi siaubo komedija „Vabalų sultys“ uždirbo 74,7 mln. dolerių ir įkvėpė „Tony“ apdovanojimu nominuotą sceninį miuziklą. Po ketverius metus trukusio miuziklo rodymo, kurį nutraukė pandemija, šis miuziklas Brodvėjuje buvo uždarytas sausio mėnesį.

Kino studija „Warner Bros.“ paskelbė, kad „Vabalų sultys 2“ didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys 2024 m. rugsėjo 6 d. Siaubo komedijos tęsinys pasirodys tą pačią dieną kaip „Marvel“ visatos filmas „Ašmenys“ (angl. „Blade“), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Mahershalas Ali. Bent jau kol kas tikimasi, kad tai bus pagrindinis konkurentas „Vabalų sultys 2“ tęsiniui. Kino studija „Warner Bros.“ per praėjusių metų JAV minimos Darbo dienos (angl. Labor day) ilgąjį savaitgalį išleido hitus „Tas“ (angl. „It“), dar po metų šio filmo tęsinį „Tas 2“ (angl. „It: Chapter 2“), taip pat „Vienuolė“ (angl. „The Nun“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles