Johnny’is Deppas vaidins filme „Minamata“

Johnny’is Deppas vaidins filme „Minamata“

Aktorius Johnny‘is Deppas buvo pasirinktas įkūnyti žymų fotožurnalistą Williamą Eugene‘ą Smithą, filme „Minamata“, kurį „HanWay Films“ įmonė pristatys artėjančiame kino festivalyje „American Film Market“.

Andrew Levitas režisuos šį filmą, kuris bus paremtas Aileen Mioko Smith ir paties W. E. Smitho knyga, tokiu pačiu pavadinimu „Minamata“. Knygą didžiajam ekranui adaptavo rašytojas Davidas Kessleris. Juostos filmavimai numatomi pradėti Japonijoje 2019 m. sausį. Filmas „Minamata“ pasakos apie W. E. Smitho gyvenimą ir prisiminimus, kai po Antrojo Pasaulinio karo metu nuveiktų žygdarbių fotožurnalistas 1970 m. išvyko į Japoniją įvykdyti žurnalo „Life“ redaktoriaus Ralpho Graveso pavestos užduoties. Apsiginklavęs tik savo patikėtine „Nikon“ fotokamera, Smithas keliavoa įamžinti Minamatos ligos skandalo: pakrantės bendruomenę naikino „Chisso“ korporacija, kuri, kartu su vietinės policijos ir vyriausybės pagalba, dangstė masinius apsinuodijimo gyvsidabriu atvejus. Aukų iškeltos bylos prieš „Chisso“ korporaciją, kuri atsakinga už šią ekologinę katastrofą, žymi vieną didžiausių visų laikų išmokų, kurios buvo sumokėtos ir yra mokamos iki pat šios dienos, nukentėjusiems nuo Minamatos ligos.

Filmas „Minamata“ bus kuriamas D. Deppo kompanijos „Infinitum Nihil“, o prodiusuos Samas Sarkaras, Billas Johnsonas ir šio filmo režisierius A. Levitas. Vykdančiasiais prodiuseriais paskirti Jasonas Formanas ir Stephenas Deutersas. Apie būsimą filmą režisierius A. Levitas sakė: „Dirbti kartu su Johnny‘iu ties projektu, kuris suteiks balsą tiems, kurie taip ilgai tylėjo ir kentėjo, yra atsakomybė, dėl kurios mes nedvejojame. Kaip ir Eugene‘as Smithas 1971 m., mes negalime jaustis labiau privilegijuoti ar nuolankūs, kad esame paskirti šiai užduočiai, pristatyti šią neįtikėtiną istoriją pasauliui.“

Filmavimo komanda jau praleido šiek tiek laiko Minamatoje, kur susitiko su kai kuriomis šios nelaimės aukomis ir jų šeimomis, o filmas bus kuriamas jų su pagalba ir palaikymu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles