Filmų kompanija „A24“ jungia pajėgas su „Paveldėto“ režisieriumi naujam siaubo trileriui

Filmų kompanija „A24“ jungia pajėgas su „Paveldėto“ režisieriumi naujam siaubo trileriui

Panašu, jog „Paveldėtas“ („Hereditary“) šiemet užims panašią vietą, kaip pernai metų „Tas“ („It“). Kaip ir įprasta siaubo filmams, ši juosta sukurta naudojant neitin didelį biudžetą, tačiau kritikai jau liaupsina „Paveldėtą“ kaip vieną iš geriausių metų siaubo filmų.

Džiugu, kad ilgai režisieriaus Ari Asterio darbo laukti nereikės, kadangi pranešama, jog jau yra scenarijus naujausiam jo siaubo trileriui, žinomam darbiniu pavadinimu „Midsommer“ (vidurvasaris). „A24“ kompanija, žinoma tokiais filmais, kaip „Ragana“ („The Witch“), bei „Po oda“ („Under the Skin“), vėl imsis prodiusavimo, tad galime tikėtis gan kokybiško projekto.

Skelbiama, jog juostos, kurios filmavimo darbai prasidės vėlyvą vasarą arba ankstyvą rudenį, siužetas pasakoja apie jauną, neseniai tėvų netekusią moterį, prisijungusią prie savo vaikino ir jo draugų, keliaujančių į atokų Švedijos miestelį, žinomą unikaliomis vidurvasario šventės tradicijomis.

Kad ir kaip smagu bebūtų girdėti naujienas apie sėkmingus režisieriaus projektus, iš pradžių sulaukime „Paveldėtojo“ Lietuvoje, kurio premjera numatyta birželio 29 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles