Pradedami “Pasaulinio karo Z” tęsinio kūrimo darbai

Pradedami “Pasaulinio karo Z” tęsinio kūrimo darbai

Buvo tik laiko klausimas, kada daugiau nei pusę milijardo uždirbęs „Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių Bradas Pittas, turės tęsinį. Tad, nors ir dauguma manė, kad šis filmas bus didelė nesėkmė kino studijai „Paramount“, viskas pakrypo į gerąją pusę. Studija pateikė šiek tiek informacijos apie būsimą tęsinį.

Pagal planus, juostą turėtų režisuoti Juanas Antonio Bayona, scenarijų rašyti „Rytietiškų pažadų“ (angl. „Eastern Promises“) ir „Loko“ (angl. „Locke“) scenaristas Stevenas Knightas. „Pagalvojau, kodėl gi ne? Juk smagu! Šis pasakojimas yra visiškai kitoks, nei kiti. Kai tęsinį sutiko kurti studija ir prodiusuoti Brado Pitto kompanija, aš nė nedvejodamas sutikau“, – teigė S. Knightas.

Scenaristas taip pat pasakė, kad darbai vyks „nuo nulio“, tad iškilo keletas klausimų, ką tai turėtų reikšti. Gali būti, kad pasakojimas plėtosis kitur, susikoncentruos į mažesnes teritorijas. Taip pat yra tikimybė, kad filme nebematysime Brado Pitto, o jis tik užsiims prodiusavimo. Kitas variantas, kad scenaristas istoriją kurs visiškai iš naujo ir nenaudos jokios medžiagos, parašytos iki šio momento. Tikėtina, kad taip darydamas S. Knightas panaudotų pirmajame filme nepaliestą Maxo Brookso romano medžiagą.

„Pasaulinis karas Z 2“ turėtų būt pradėtas filmuoti spalį, o premjera planuojama 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles