„Žvaigždžių karų“ šalutiniame projekte nori vaidinti Rooney Mara ir Felicity Jones

Kai „Disney“ studija nusipirko „Lucasfilm“ ir visą „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars) franšizę, šių filmų fanai negalėjo patikėti, kad bus kuriama dar viena legendinius filmus pratęsianti trilogija. Negana to, laikui bėgant „Disney“ paskelbė, kad be trijų „Žvaigždžių karų“ tęsinių jie kartu kurs ir ne vieną su šia franšize susijusį šalutinį projektą (angl. spin-off). Dabar fanai po truputį gauna vis naujos informacijos apie šiuos projektus. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, vieno iš „Žvaigždžių karų“ šalutinio projekto aktorių atrankoje dalyvavo aktorės Felicity Jones, Rooney Mara ir Tatiana Maslany.

Iš šių aktorių trio galima spręsti, kad projekto kūrėjai ieško patyrusių, tačiau pasaulinio lygio žvaigždėmis dar netapusių aktorių, ką galima buvo pamatyti ir tuomet, kai buvo pranešta apie septintosios „Žvaigždžių karų“ dalies aktorius. R. Mara žiūrovams yra geriausiai pažįstama kaip pagrindinė aktorė Davido Fincherio filme „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl with the Dragon Tattoo“), už kurį ji buvo nominuota ir laimėjo ne vieną apdovanojimą. Tiesa, dėl nesuderinamo tvarkaraščio R. Marai gali nepavykti nusifilmuoti šiame projekte.

F. Jones daugiausiai populiarumo susilaukė pastaraisiais mėnesiais, po to, kai žiūrovai galėjo išvysti ją filme „Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“), kur ji įkūnijo mokslininko Stepheno Hawkingo žmoną. Už šį vaidmenį aktorė buvo nominuota Auksiniam gaubliui, o praėjusią savaitę susilaukė ir Oskaro nominacijos. Įdomu tai, kad 2011-ųjų metų Nacionalinio JAV kino kritikų komiteto (angl. National Board of Reviews) apdovanojimuose F. Jones (tuomet nominuota už filmą „Kaip pamišę“ (angl. „Like Crazy“)) su R. Mara pasidalino Geriausios naujos aktorės apdovanojimą.

Tuo tarpu T. Maslany plačiajai publikai gali būti pažįstama kiek mažiau, tačiau tai nereiškia, kad ji yra kuo nors prastesnė. Aktorė pastaraisiais metais daugiausiai dėmesio susilaukė dėl to, kad pradėjo vaidinti seriale „Juodoji našlaitė“ (angl. „Orphan Black“). Jame yra pasakojama apie ne vieną kartą klonuotą merginą ir T. Maslany šiame seriale turi įkūnyti daugybę skirtingų veikėjų. Už šį pasirodymą aktorė yra susilaukusi begalės kritikų liaupsių.

Nors po truputį sužinome apie aktorius, kurie gali pasirodyti šalutiniame „Žvaigždžių karų“ projekte, apie jį patį kol kas plačiajai publikai yra sakoma itin mažai. Šios trys aktorės, kaip pranešama, siekia vaidinti filme, kurį režisuos Garethas Edwardsas. Jo filmas pasirodys 2016 metų gruodžio 16 dieną, todėl tikėtina, kad apie projektą artimiausiu metu sužinosime daugiau. Kitą filmą šiuo metu yra patikėta kurti Joshui Trankui. Filmų temos ir pobūdžiai (ar tai bus visatos plėtimas, ar kai kurių veikėjų ar įvykių priešistorė) kol kas yra laikomi po devyniais užraktais.

Naujausias franšizės filmas „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) pasauliniuose kino teatruose pasirodys šių metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles