Leonardo DiCaprio gaudys ankstyvąją Niujorko mafiją trileryje „Juodoji ranka“

Leonardo DiCaprio gaudys ankstyvąją Niujorko mafiją trileryje „Juodoji ranka“

Oskaro laureatu jau galintis vadintis Leonardo DiCaprio vis dar ypač atidžiai renkasi savo vaidmenis. Anot „Deadline“, po ilgų paieškų jis surado kitą savo projektą – aktorius vaidins filme „Juodoji ranka“ (angl. „The Black Hand“), kurį prodiusuos jo kompanija „Appian Way“.

„Paramount“ studija įsigijo teises į to paties pavadinimo Stephano Talty knygą, pasakojančią apie 20-ojo amžiaus pradžioje vykusius nesutarimus tarp į JAV atvykusių italų nusikaltėlių ir policijos. Juodąja ranka buvo vadinama reketavimo technika, pagal kurią nusikaltėliai pagrobdavo žmones ir juos paleisdavo tik gavę išpirką iš jų šeimų.

L. DiCaprio vaidintų Joe Petrosino – Niujorko policininką, kurio detektyviniai sugebėjimai padėjo suvaldyti žiauriąsias gaujas. Knygoje, kuri pasirodys šį pavasarį, pasakojama apie tai, kaip įvairūs italai imigrantai padėjo Petrosino gaudyti nusikaltėlius net ir jaudindamiesi dėl savo gyvybės. Pats Petrosino šiai istorijai atidavė visą gyvenimą ir galiausiai pats buvo nužudytas dėl to, kad nenorėjo, jog šie terštų į JAV imigruojančių italų vardą. Juodosios rankos gaujos galiausiai tapo itališkosios mafijos JAV pradžia.

„Juodoji ranka“ būtų pirmas filmas, kuriame L. DiCaprio pasirodytų po 2015 m. pabaigoje pasirodžiusios „Hju Glaso legendos“ (angl. „The Revenant“), už kurį aktorius gavo daugybę apdovanojimų, tarp jų – ir ilgai siektą Oskarą.

Šiuo metu nežinoma, kas kurs „Juodąją ranką“ ir kada filmas gali pasirodyti kino teatruose. „Paramount“ šiuo metu ieško knygą galinčio adaptuoti scenaristo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles