„Gražuolė ir pabaisa“ paskutiniame anonse pasineria į magijos kupiną pasaulį

Kuo labiau artėja kovas, tuo didėja susidomėjimas naująja „Disney“ juosta. Ta proga, kad liko vos daugiau nei mėnuo iki premjeros, studija paviešino jau paskutinį pilno ilgio „Gražuolės ir pabaisos“ (angl. „Beauty and the Beast“) anonsą su dar daugiau žvilgsnių į istoriją ir dar daugiau magijos.

Paskutiniajame anonse galiausiai galime sužinoti, kaip viskas bus įvesta į princo Adamo, kitaip dar žinomo, kaip Pabaisos ir Belos istoriją. Nuo ko viskas prasidėjo, kodėl ji įkliuvo ir kaip po truputį ji pamilo magišką pilį. Lygiai taip pat šiek tiek atskleidžiama ir Pabaisos pusė. Tuo tarpu Gastonui šiame anonse skiriama ne itin daug dėmesio.  Daugiausiai dėmesio kreipiama į animuotus daiktus, kurie, kaip žinia, yra užkerėti dvaro gyventojai. Šis anonsas – būdas parodyti, kiek daug magijos bus filme. Ir taip ir turėtų būti, nes visa tikroji, klasikinė pasak ir buvo paremta praktiškai magija.

Filmas bus paremtas originaliu, 1991 metais pristatytu animaciniu filmu. Numatoma, kad jo trukmė bus 123 minutės, tad už animacinę juostą filmas bus ilgesnis net 41 minute. Nežina, ko dar filme bus prikurta, galbūt matysime tiesiog ilgesnes magiškas scenas, pompastiškus pokylius, ypatingai gražius kostiumus ir daug daug specialiųjų efektų.

Filmą režisuos Billas Condonas, anksčiau kino žiūrovams pristatęs „5-ąją valdžią“ (angl. „The Fifth Estate“) ir paskutiniąsias „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) sagos dalis. Pagrindinius vaidmenis filme atliks Emma Watson, suvaidinsianti Belą. Pabaisos vaidmenį atliks Danas Stevensas. Pagrindinis juostos blogietis Gastonas bus įkūnytas Luke‘o Evanso. Antraplanius vaidmenis filme atliks Kevinas Kline‘as, Joshas Gadas, Ewanas McGregoras, Stanley‘is Tuccis, Audra McDonald, Gugu Mbatha-Raw, Emma Thompson, Ianas McKellenas ir kt.

„Gražuolė ir pabaisa“ kino teatruose pasirodys jau kovo 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles