Q. Tarantino visgi nebus „Žvaigždžių kelio“ režisieriumi?

Q. Tarantino visgi nebus „Žvaigždžių kelio“ režisieriumi?

Praėjusiais metais kilęs sąmyšis dėl dar vieno Quentin Tarantino filmo, panašu, netrukus sužliugs. Pasklidę gandai teigė, jog režisierius ryšis režisuoti naujausią „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) filmą, tačiau aktoriui Simonui Peggui atrodo priešingai.

„Nemanau, kad Quentinas režisuos šią juostą. Žinote, jis pagaliau gavo galimybę režisuoti savo Kalifornijos juostą („Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“)) ir pasak pačio režisieriaus – vėliau jam beliks tik vienas filmas. Bet kuriuo atveju nuoširdžiai abejoju, kad paskui jis sugebėtų per du-tris metus sukurti intriguojantį „Žvaigždžių kelią““, – atsiliepė filme vaidinantis Simonas Peggas.

Pasak šaltinių, Q. Tarantino pasiūlytas filmo scenarijus yra vienas trijų, kurį „Paramount“ studija ligi šiol laiko po padidinamuoju stiklu. S. Peggas turi savo aiškią nuomonę ir šiuo klausimu: „Q. Tarantino iš tikrųjų yra didis „Žvaigždžių kelio“ gerbėjas ir apie savąjį scenarijų kalba jau ilgą laiką. Jeigu dauguma režisieriaus filmų yra kupini smurto, tai Q. Tarantino netgi buvo užsiminęs, kad šį sykį į juostą jis žvelgtų visai kitu kampu“.

Paskutinį sykį Q. Tarantino juosta didžiuosius kino teatrus pasiekė 2015-ais metais, kuomet pasirodė „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“). Tikėtina, kad visai netrukus paaiškės ir tikrasis „Žvaigždžių kelio“ režisierius, o kolkas belieka tikėtis, kad juo visgi Q. Tarantino ir taps.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles