Pasirodė komedijos „Night School“ su K. Hart‘u anonsas

Komedijų gerbėjams tai turėtų patikti – Kevin‘as Hart‘as netrukus grįš į ekranus iš kojų verčiančioje komedijoje. Tuo įsitikinti galite pažiūrėję visai neseniai pasirodžiusį anonsą, esantį teksto apačioje. Negana to, kartu su linksmuoju aktoriumi kartu vaidins ir Tiffany Haddish, žaibiškai išpopuliarėjusi po pasirodymo kitoje komedijoje „Merginų išvyka“ (angl. „Girls Trip“).

Taigi, dvi šiuo metu ryškiausios ir viena kitos vertos komedijų žvaigždės susitiks viename filme. Šioje juostoje K. Hart‘as, priverstas aplinkybių (norėdamas gauti trokštamą pardavimų vadybininko darbą), privalo įgyti išsilavinimą. Šiam tikslui pasiekti jis pradeda lankyti vakarinę mokyklą, kurioje jo mokytoja, žinoma, bus T. Haddish. Šioji nepėsčia ir nė neketina savo ne itin sumaniems mokiniams daryti kokias nors nuolaidas.

Mokyklos direktorių įkūnys Taran‘as Killam‘as, o taip pat išvysime Rob‘ą Riggle‘ą ir Yvonne Orji.  Juostos režisierius yra Malcolm‘as D. Lee, režisavęs jau anksčiau minėtą filmą „Merginų išvyka“. Filmas „Vakarinė mokykla“ (angl. „Night School“) kino teatruose turėtų pasirodyti šių metų rugsėjo 28-ąją dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles