Christopheris Nolanas nesitraukia iš „DC“ filmų visatos

Christopheris Nolanas nesitraukia iš „DC“ filmų visatos

Prieš pasirodant visoms oficialioms žinioms apie būsimą „DC“ filmą „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“) sklido kalbos, kad prie filmo kūrimo prisidės ir ankstesnės „Tamsos riterio“ (angl. „The Dark Knight“) trilogijos autorius Christopheris Nolanas. Tačiau, ėmus kalbėti apie būsimą filmą Ch. Nolano pavardė buvo išbraukta iš visų pranešimų. Būsimojo filmo prodiuseris Charlesas Rovenas atskleidė, kad pastarosios trilogijos kūrėjas nemažai prisidėjo prie projekto.

Pasak Ch. Roveno, Ch. Nolanas vis dar yra vyriausiasis filmo prodiuseris. Tokias pat pareigas užima ir jo žmona Emma Thomas. Ir tai nėra vienintelis išskirtinio režisieriaus prisdėjimas prie filmo. „Jis nuo pat pradžių, kad ir ne itin intensyviai, dalyvauja filmo kūrimo procese. Būtent jis pastūmėjo mus Betmenui atrinkti Beną Afflecką“, – teigė Ch. Rovenas. Duodamas interviu „The Hollywood Reporter“ žurnalistui kūrėjas pridūrė, kad Ch. Nolanas buvo labai įsisukęs į savo filmo „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) kūrimą, bet visuomet prisidėdavo prie kūrimo proceso, duodavo patarimus, kaip turėtų atrodyti vienas ar kitas veikėjas. „Iš esmės, Ch. Nolanas buvo mūsų patarėjas“, – teigė jis.

Kalbėdamas apie „Teisingumo aušrą“ Ch. Ravenas papasakojo, kodėl pasirinko būtent Beną Afflecką. „Mes norėjome brandaus, sunkaus gyvenimo mačiusio Betmeno, kuris būtų aukštas, tvirtas, kietas ir kažkiek grubus. Jis turėjo būti atsvara jaunam ir mažai patyrusiam Supermenui“, – pasakojo kūrėjas. Jo teigimu, viena pagrindinių idėjų – Betmenas turėjo būti šiek tiek aukštesnis už Supermeną, kad pastarasis, kalbėdamas su Tamsos riteriu, turėtų pakelti akis. „Benas Affleckas yra maždaug 10 cm aukštesnis už Henry Cavillą, o mes to ir norėjome“, – interviu metu pasakojo Ch. Ravenas. Kūrybinė grupė pirmiausia kreipėsi į Beną Afflecką ir iškart jį pasirinko.

Pasakodamas apie „Teisingumo aušra“ Ch. Rovenas dar labai trumpai užsiminė ir apie pagrindinę moteriškąją veikėją – Nuostabiąją moterį. Ji turės dieviškų galių, nes yra pusdievė, Dzeuso duktė. Tik tiek apie ją ir buvo užsiminta.

„Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ pasaulio kino teatrus pasieks 2016 m. kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles