Astronautę filme „Tarp žvaigždžių“ įkūnijusi Anne Hathaway filmuodamasi Islandijoje vėl ėmė valgyti mėsą

Lapkritį fantastikos mėgėjų laukia neįtikėtinas kino potyris – talentingasis Christopheris Nolanas į ekranus atgabena naują stebinantį filmą „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“). Viena filmo aktorių, žmonijai naujų namų ieškančią astronautę įkūnijusi Anne Hathaway, artėjančios premjeros proga papuošė populiaraus žurnalo „Harper‘s Bazaar“ lapkričio mėnesio viršelį.

Po mėnesio 32-ąjį gimtadienį švęsianti aktorė viršelio nuotraukoje pasirodė vilkėdama ryškia raudona suknele be petnešėlių. Oro bučinį skaitytojams nuo viršelio siunčianti A.Hathaway taip pat nusifotografavo stilingoje fotosesijoje, kurios akcentais tapo raudona spalva, bučiniai bei meilės tema. Vienoje nuotraukų nuogą aktorės krūtinę dengia tik žvilganti širdies aplikacija.

Interviu „Harper‘s Bazaar“ A.Hathaway prisipažino, kad filmuodamasi juostoje „Tarp žvaigždžių“ su Matthew McConaughey, ji pakeitė savo mitybą. Anksčiau ilgą laiką vegetare, o vėliau ir vegane, buvusi aktorė teigė supratusi, jog tam, kad pasiruoštų didelės ištvermės reikalaujančiam vaidmeniui, ji privalėjo racioną pakeisti iš esmės.

A.Hathaway teko filmuotis vilkint 18 kilogramų sveriantį astronauto kostiumą. Būtent Islandijoje, kur ir vyko „Tarp žvaigždžių“ filmavimai, aktorė vėl ėmė valgyti mėsą. „Nesijaučiau gerai, nesijaučiau sveika ir pakankamai stipri“, – kalbėjo ji. Anot A.Hathaway, pirmiausia ji viename Reikjaviko restoranų suvalgė šviežios žuvies. „Žuvis buvo pagauta krištolo skaidrumo upelyje. Pavalgiusi jos kitądien jaučiausi kur kas geriau. Dabar, jei užsimanau vištienos sriubos ar ko panašaus, to ir suvalgau“, – pridūrė aktorė. A.Hathaway nepatikslino, ar jos grįžimas į mėsavalgių gretas laikinas, ar ne.

Naujajame Ch.Nolano filme „Tarp žvaigždžių“ pasakojama apie laikus, kai žmonijos gyvenimas Žemėje artėja į pabaigą. Kosmoso tyrinėtojų komanda imasi svarbiausios misijos per visą planetos istoriją – jie iškeliauja už mūsų galaktikos ribų, kad sužinotų, ar žmonija gali sau rasti ateities namus tarp tolimųjų žvaigždžių.

Stebinanti Ch.Nolano kosminė odisėja „Tarp žvaigždžių“ Lietuvą pasieks lapkričio 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles