Benas Affleckas ir Mattas Damonas susivienija bendram serialui

Benas Affleckas ir Mattas Damonas susivienija bendram serialui

Galime pastebėti tendenciją, kad garsus kino veidai pastaruoju metu ima traukti į televiziją. Naujausias toks tandemas – vaikystės draugai Benas Affleckas ir Mattas Damonas, kurie kurs vaidmenis JAV kabelinės televizijos kanalui „SyFy“ apie futuristinę dramą apie šnipus „Incorporated“. Apie tai praneša naujienų svetainė „The Hollywood Reporter“.

Skelbiama, kad seriale bus pasakojama istorija apie ateitį, kurioje didelės korporacijos savo rankose laiko neribotą valdžią. Istorija suksis apie vieną asmenį, kuris visomis išgalėmis stengsis pasipriešinti didelei korumpuotai sistemai.

Scenarijų naujojo serialo pilotinei serijai (greičiausiai ir kitoms) rašys broliai Davidas ir Alexas Pastoriai. Filmo vyriausieji prodiuseriai bus tie patys Benas Affleckas, Mattas Damonas kartu su studijos „Pearl Street“ prezidente Jennifer Todd. Serialas „Incorporated“, kaip ir kiti kanale „SyFy“ rodomi ilgamečiai projektai, atstovaus mokslinės fantastikos žanrą.

Benas Affleckas dar seniau turėjo dirbti su televizija „Fox“, kurdamas draminį serialą „The Middle Man“, tačiau dėl susikertančių grafikų su „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“) filmavimu, buvo nuspresta projekta kuriam laikui sustabdyti.

Aktorių Beną Afflecką šiuo metu galite išvysti Davido Fincherio trileryje „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“). 2016 metais aktorius pasirodys „DC“ komiksų ekranizacijoje „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“.

Mattas Damonas intensyviai braunasi į didžiuosius ekranus ir ten jau artimiausiu metu išvysime ne vieną vaidmenį. Dar visai neseniai pranešėme apie jo susibėgimą su Paulu Greengrassu penktajam „Borno“ filmui. Aktorius taip pat vaidins kitų metų pabaigoje pasirodysiančiame Ridley‘io Scotto „Marsietyje“ (angl. „The Martian“)

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles