Colinas Farrelas vaidins dar viename „Omaro“ režisieriaus filme

Colinas Farrelas vaidins dar viename „Omaro“ režisieriaus filme

Baigta su Michaelo Manno trileriais ir su susišaudymais televizijos seriale „Tikras detektyvas“ (angl. „True detective“). Colinas Farrellas yra nusiteikęs rimtai ir jaučiasi save atradęs dirbdamas kartu su graikų režisieriumi Yórgos‘u Lánthimos‘u – sineastu, išgarsėjusiu 2009 m. su draminiu trileriu „Iltinis dantis“ (gr. „Kynodontas“), kuris buvo nominuotas Oskarui geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje. Pirmą kartą airių aktorius ir graikų režisierius bendradarbiavo kurdami juostą „Omaras“ (angl. „The Lobster“, 2015 m.). Ši graži ir labai keista pasaka apie kontroliuojamos meilės absurdiškumą 2015 m. tarptautiniame Kanų kino festivalyje apdovanota žiuri prizu. Panašu, kad „Omaro“ filmavimas patiko tiek C. Farrellui, tiek Y. Lánthimos‘ui, kadangi abu nori pratęsti bendradarbiavimą.

Naujoji juosta „Šventojo elnio nužudymas“ (angl. „The Killing of a Sacred Deer“), įkvėpta Senovės graikų klasiko Euripido tragedijos, bus filmuojama rugpjūtį JAV. Filmas pasakos apie jauną vyrą, turintį atkeršyti, apie gydytoją, turintį priimti sunkų sprendimą ir apie jo šeimą, kuri turi tą sprendimą išgyventi. Panašu, kad siužetas lengvo reginio nežada.

Ir šį kartą, kaip įprastai, Y. Lánthimos‘as į pagalbą pasitelkė scenaristą Efthymis Fillipou. Būsimasis projektas pristatomas Kanų kino festivalio kino mugėje „Le Marché du Film“, kur jau dabar sulaukia tikrai nemažai dėmesio.

O C. Farrellą artimiausiu metu bus galima išvysti Hario Poterio serijos šalutiniame projekte „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“), kuriame taip pat vaidina Oskaro laureatas Eddie Redmayne‘as, Katherine Waterston ir daugybė kitų žinomų aktorių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles