Į kino ekranus bus perkelta dar vieno legendinio gangsterio istorija

Į kino ekranus bus perkelta dar vieno legendinio gangsterio istorija

Holivudo studija „20th Century Fox“, kartu su kompanija „Davis Entertainment“, ruošia kol kas pavadinimo neturinčią kriminalinę biografinę dramą apie vieną žymiausių dvidešimtojo amžiaus pradžios gangsterių – Johno Rossellio pravarde „Gražuolis“ gyvenimą. Rosselis padėdavo Čikagos mafijai kontroliuoti Holivudą ir Las Vegasą, o 1960-aisias buvo pasamdytas CŽV, kad pasikėsintų į Kubos lyderį Fidelį Castro.

Tikrasis gangsterio vardas Filippo Sacco. Jis gimė 1905 metais Romo užmiestyje. Būsimo bandito tėvas persikėlė į JAV, kad užsidirbtų pinigų ir įgyvendintų amerikietišką svajonę. Jo pėdomis į Ameriką atkeliavo žmona su sūnumi. Šeima apsistojo Samervilyje, Masačiusetso valstijoje. 1922 metais Filippo įvykdė savo pirmą žmogžudystę, kuri privertė jį pabėgti į Čikagą. Ten jis pasikeitė savo vardą į Johną Rosselį, taip atiduodamas pagarbą žinomam renesanso epochos dailininkui Kozimui Rosselliui. Jaunas banditas įsiliejo į Čikagos kriminalinį sindikatą, kur gavo pravardę „Gražuolis Džonis“.

Nežiūrint į tai, jog jis dirbo Čikagos mafijai, Rossellis labai glaudžiai bendradarbiavo ir su Los Andželo kriminaliniais autoritetais. Galiausiai jis tapo vienu iš pagrindinių Los Andželo kriminalinio pasaulio atstovų. Įdomiausia, jog jis laisvalaikiu taip pat dirbo kaip kino prodiuseris. Būtent jis boso Tony‘io Accardo paliepimu privertė studijos „Columbia Pictures“ vadovą Harry‘į Cohną pasirašyti sutartį su tada dar niekam nežinoma aktore Merilyn Monroe.

1959 metais buvęs FTB agentas užverbavo J. Rossellį vienam slaptam CŽV darbui, tačiau gangsteris apie tai nė nenutuokė. Agentas prisistatė kaip tarptautinių korporacijų darbuotojas, kurioms reikėjo pašalinti Kubos lyderį Fidelį Castro, nes per jį korporacijos praranda pinigus dėl Kuboje uždarytų kazino. Kelis mėnesius Rosselis ir keli Castro priešai bandė pasikėsinti į jo gyvybę, nuodydami lyderį iš CŽV gautomis tabletėmis, tačiau planas nepavyko.

Vėliau, 1976 metais, gangsteris stojo prieš teismą byloje dėl mafijos dalyvavimo prezidento Kenedžio nužudyme. Liepos 28 dieną „Gražuolis“ dingo be žinios, o jo suniokotą kūną dreifuojančioje bačkoje prie Majamio krantų rado rugpjūčio 9 dieną.

Šio biografinio filmo prodiuseriu taps iš „Aš – Robotas“ (angl. „I, Robot“), Vaizdo dienoraštis“ (angl. „Chroinicle“), Juodasis sąrašas (angl. „Black List“) žinomas Johnas Davisas. Kas taps juostos režisieriumi ir kas atliks pagrindinius vaidmenis filme nepranešama.

Kada prasidės juostos filmavimas ir kada ji pasirodys kinuose taip pat dar nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles