Tomas Hanksas vaidins naujajame Clinto Eastwoodo filme

Tomas Hanksas vaidins naujajame Clinto Eastwoodo filme

Holivudo veteranas, aktorius ir režisierius Clintas Eastwoodas net ir pasiekęs garbų amžių nesėdi sudėjęs rankų. Naujausiu jo projektu bus civilinės aviacijos piloto kapitono Chesley‘io Sullenbergerio vieno gyvenimo momento perkėlimas į didžiuosius ekranus. Kaip pagrindinį veikėjo atlikėją tiek režisierius, tiek kino studija „Warner Bros.“ pasirinko aktorių Tomą Hanksą, praneša „The Hollywood Reporter“.

Filmas pasakos tikrą istoriją apie 2009 metus, kai orlaivio kapitonas Ch. Sullenbergeris su įgula buvo tik pakilę iš LaGuardia oro uosto, skraidindami 155 keleivius. Nespėjus dar pakilti į normalų aukštį, iškart abu variklius suniokojo į juos įskridę pulkai kanadietiškų žąsų ir orlaivis nebegalėjo skristi. Besileisdamas laisvu kritimu Ch. Sullenbergeris suprato, kad nepasieks artimiausio oro uosto, o grįžti į pakilimo vietą taip pat nesugebės, todėl akimirksniu nusprendę leistis ant vandens, Hadsono upėje. Tokiu sprendimu jis išgelbėjo visiems keleiviams gyvybes, niekas nebuvo nukentėjęs. Kapitonas buvo pripažintis didvyriu ir apdovanotas, o tuometinis Niujorko meras Michaelas Bloombergas jį vaidino „Kapitonu Šauniuoju“ (angl. Captain Cool).

Tomas Hanksas buvo pirmasis ir kino studijos, ir C. Eastwoodo pasirinkimas. Kaip tinkamiausią variantą aktorių išrinko ir tikslinių grupių apklausa, nes 58-erių aktorius dabar yra panašaus amžiaus, kaip ir tuo metu buvęs orlaivio pilotas. Kūrybinei grupei telieka išspręsti filmavimo grafikų problemas.

Režisierius nori pradėti filmuoti juostą jau spalį, bet tai savotiškai kertasi su Tomo Hankso grafiku. Šiuo metu aktorius filmuojasi studijos „Sony“ prižiūrimoje ir Rono Howardo režisuojamoje juostoje „Inferno“ (angl. „Inferno), kuri yra trečioji knygų autoriaus Dano Browno romano ekranizacija. Aktorius taip pat nori dalyvauti savo naujausio šnipų trilerio „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“) viešinimo kampanijoje, kuri vyks rudenį. Prognozuojama, kad būtent už šį vaidmenį aktorius turėtų pretenduoti į Oskarą. Steveno Spielbergo režisuota juosta turėtų pasirodyti spalio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles