„The King of Staten Island“ pablogino santykius tarp kino teatrų ir „Universal“ studijos

„The King of Staten Island“ pablogino santykius tarp kino teatrų ir „Universal“ studijos

Birželio 12d. į interneto platformas buvo paleista nauja režisieriaus Juddo Apatow komedija „The King of Staten Island“ (liet. „Steteno salos karalius“). „Universal“ studija toliau eksperimentuoja su filmų nuoma ir prieinamumu visiems nuo pirmos dienos, net jei tai pykdo didžiausius Amerikos kino teatrus, kurie ieško būdų, kaip nebankrutuoti karantininiu laikotarpiu. Labai sėkmingas „Trolių 2“ (angl. „Trolls World Tour“) išleidimas į internetines platformas įžiebė kivirčus tarp „Universal“ studijos ir kino teatrų, kurie privedė prie pykčių ir griežtų ultimatumų. Situacijai nepadėjo ir dabartinis nesusipratimas su naujai pasirodžiusia komedija.

„Universal“ studija neslėpė, kad ji planuoja išleisti vis daugiau filmų ne kino teatruose, o iškart prieinamų nuomai. Šitoks sprendimas buvo suteiktas ir filmui „Steteno salos karalius“, kuriuo matuojama, ar suaugusiems skirta komedija, prieinama internete, gali surinkti didesnį pelną nei kinuose. Vis dėlto, maža dalis kino teatrų, daugiausiai lauko, kuriems leidžiama dirbti per karantiną, gavo leidimą debiutuoti šį filmą didžiuosiuose ekranuose. Bilietai buvo nupirkti, viskas paruošta ir likus dviem dienoms iki premjeros, „Universal“ studija netikėtai tiesiog… neleido rodyti filmo.

Žinoma, tai sukėlė didžiulį pyktį tarp šių kino teatrų savininkų, kurie ruošė ir reklamavo savaitgalį su nauju „Steteno salos karaliumi, o po to turėjo skubiai grąžinti pinigus ir ieškoti kito turinio tuščiam savaitgaliui. Taip pat visiškai nepadeda, kad kino teatrai vargsta ieškodami kaip pateikti naujų, žinomesnių filmų karantininiu laikotarpiu ir toks netikėtas atšaukimas jiems dar labiau pablogino reikalus. Teatro savininkai tada taip ir negavo paaiškinimo, kas privertė „Universal“ studiją šitaip persigalvoti.

Tik vėliau visa ši situacija išaiškėjo kaip nesusipratimas. „Steteno salos karalius“ visiškai nebuvo planuotas rodyti didžiuosiuose ekranuose, tačiau „Universal“ studijos vadovai netyčia užsakė apie šimtą kino teatrų šiam filmui. Pastebėjus klaidą, studija tiesiog pareikalavo šio filmo nerodyti. Net ir pats režisierius pripažino klaidą teigdamas, kad jo filmas skirtas tik nuomai, ne didžiajam ekranui. Bet kokiu atveju, net jei šis įvykis ir iš tikrųjų buvo tik nesusipratimas, jis tikrai negerina „Universal“ ir kino teatrų santykių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles