Naujasis „Juros periodo pasaulio“ filmas gavo leidimą tęsti filmavimus

Naujasis „Juros periodo pasaulio“ filmas gavo leidimą tęsti filmavimus

Naujoji „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) serijos dalis „Dominion“ (liet. Viešpatystė) gavo leidimą iš naujo paleisti kameras. Tai yra pirmasis masinis studijos projektas, kuris gavo sutikimą tęsti filmavimą Jungtinėje Karalystėje. Šiuo metu įgyvendinami griežti reikalavimai filmavimo aikštelėje, kurie leis kurti tęsinį saugioje aplinkoje. Nuo kitos savaitės, iš JAV į Jungtinę Karalystę atvykę filmo aktoriai bei kūrybinė komanda praleis dvi savaites karantine, po kurių, liepos pradžioje, „Jurassic World: Dominion“ filmavimas bus oficialiai pratęstas.

Šį filmą finansuojanti „Universal“ studija paklojo papildomus penkis milijonus JAV dolerių ir bendradarbiavo su Jungtinės Karalystės filmų taryba bei profesinėmis sąjungomis, kad sukurtų kuo saugesnę filmavimo aplinką. Griežtų reikalavimų sąrašas išties ilgas: papildoma medicinos įstaiga, apmokymai komandai ir aktoriams, vietoje budintys gydytojai, izoliacijos stotelės, žaliosios zonos, 150 rankų dezinfekcijos prietaisų ir 1800 saugumo ženklų. Ir, žinoma, visada privalomos kaukės, išskyrus tuo metu vaidinantiems aktoriams. Kiekvienas, pajutęs viruso simptomus, bus iškart izoliuotas ir po to siunčiamas namo. Vis dėlto, „Universal“ studijos vadovų negąsdina griežti reikalavimai bei išpūstas biudžetas, jie tikisi, kad tęsinio kūrimas vis tiek gali vykti sklandžiai ir saugiai. Filmo režisierius Colinas Trevorrow bei pagrindiniai aktoriai taip pat palaiko šį sprendimą ir nekantrauja kibti į darbą.

Nepaisant to, kad Jungtinėje Karalystėje padėtis su virusu dar nepalengvėjo, vis daugiau filmų taip pat ketina tęsti filmavimus laikydamiesi sugriežtintų saugumo reikalavimų. Šiuo metu sutikimo iš vyriausybės laukia Matto Reeveso „Betmenas“ (angl. „The Batman“), trečiasis „Fantastinių gyvūnų“ (angl. „Fantastic Beasts) filmas ir „Disney“ studijos „Mažosios undinėlės“ (angl. „The Little Mermaid“) perdirbinys. Tuo tarpu, Naujojoje Zelandijoje Jamesas Cameronas jau tęsia darbus prie „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) tęsinio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles