„Tenet“ atidedamas dviem savaitėms

„Tenet“ atidedamas dviem savaitėms

Kad ir kaip tvirtai režisierius Christopheris Nolanas garantavo, kad „Tenet“ pasirodys būtent liepos 17 d., pasaulinė situacija diktuoja kitas sąlygas. Jo naujausias projektas buvo priverstas pajudėti iš vasaros vidurio, tačiau neilgam – paskirta nauja išleidimo data vos po dviejų savaičių, liepos 31 d.

Likus daugiau nei mėnesiui iki filmo išleidimo visiems buvo smalsu, ar 200 milijonų JAV dolerių projektas, ties kuriuo kino teatrai planavo savo postkarantininius atsidarymus, tikrai pasirodys vasaros viduryje. Vis dėlto, „Warner Bros“ paskelbė atidedanti „Tenet“ dviems savaitėms. Tiksli priežastis nepaskelbta, bet akivaizdi – šiuo metu didieji JAV miestai dar tik pradeda pirmuosius žingsnius iš naujo atidarant pramogų industrijas ir ruošiant saugumo reikalavimus. Tikimasi, kad iki liepos 31 d. žiūrovai jau pripras prie naujos kino teatrų tvarkos.

Tuo tarpu, liepos 17 d. „Warner Bros“ neketina palikti C. Nolano gerbėjų be veiklos. Studija planuoja renginį, kuriame kino teatruose bus rodomas vienas iš ikoniškų režisieriaus kūrinių „Pradžia“ (angl. „Inception“). Filmas bus perleistas jo dešimtmečio proga, taip pat šis specialus rodymas leis užmesti akį į naujas, nematytas scenas iš „Tenet“ bei keleto kitų „Warner Bros“ studijos ateities projektų.

Kadangi „Tenet“ pakeitė savo premjeros datą, jis jau nebėra simboliškai pirmoji masinio populiarumo juosta po karantino. Ši garbė tenka „Disney“ studijos „Mulan“ perdirbiniui, kuris vis dar planuojamas išleisti liepos 24 d. Sekdama „Tenet“ įkandin, rugpjūčio viduryje turėjusi pasirodyti „Nuostabioji moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) taip pat buvo nukelta į tolimesnį laikotarpį, spalio 2 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles