Antrasis filmo „Trūkstama grandis“ anonsas: Zachas Galifianakis ir Hughas Jackmanas trauks į kelionę su paslaptingu žvėrimi

Iš senovės, paslaptingų ir baisių sniego žmogaus, didžiapėdžio ir kitų keistų bei nepažintų žvėrių, ateina… Siuzan. Antrajame filmo „Missing Link“ (liet. „Trūkstama grandis“) anonse, Siuzan – kuris tiki, kad yra vienintelis likęs iš savo rūšies – susijungia į komandą su pasaulyje gerai žinomu nuotykių ieškotoju tam, kad susitiktų su savo artimiausiais gentainiais – sniego žmonėmis.

Anonsas prasideda ties Seru Lioneliu Frostu, (kurį įgarsina aktorius Hughas Jackmanas), kuris pareiškia, kad ieško trūkstamos dalies, o fone tuo metu rodomas intriguojantis kraštovaizdis ir milžino pėdsakų vaizdai. Frostas teigia, kad šis žvėris turi daug pavadinimų, įskaitant didžiapėdį ir sniego žmogų. Tada staiga pasikeičia scena ir pamatome Frostą laive, stovintį kartu su paslaptinguoju milžinu. „Iš tikrųjų, aš esu Siuzan,“ – nuotykių ieškotoją pataiso plaukuotas milžinas, dar žinomas kaip Ponas Linkas. Kiek naivoką ir nerangų, tačiau atkaklų sutvėrimą, kuris siekia keliautojo pagalbos keliaujant per pasaulį, su viltimi atrasti savo artimuosius, įgarsina aktorius Zachas Galifianakis. „Aš vienišas. Esu vienintelis toks išlikęs,“ – keliautojui Frostui anonse pasakoja Linkas.

Skambant smagiai ir energingai muzikai, filmo anonse rodoma, kaip keliautojai išsiruošia į kelionę – keliauja apsupti įspūdingo kraštovaizdžio, apsupti plačių kalnų ir dar daugiau. Jie netgi patenka į šiokią tokią bėdą, pavyzdžiui, mįslingas apsikumščiavimas vietinėje tavernoje. Tęsdami savo kelionę jie sutinka Adeliną Fortnightę (įgarsino aktorė Zoe Saldana), kuri prisijungia prie jų žygio ieškant Linko gentainių. Filmo „Trūkstama grandis“ anonse gausu humoro ir veiksmo. Kai Adelina kybo ant laivo krašto, Ponas Linkas gelbėjimosi ratą netyčia meta jai tiesia į galvą, tačiau paskui sėkmingai pagauna iš išgelbsti nuo stiprių vandenyno bangų. „Tai nebus lengva, bet mes surasime tavo vietą,“ – Poną Linką užtikrina aktoriaus H. Jackmano įgarsintas keliautojas Frostas.

Filme „Trūkstama grandis“ taip pat išgirsime ir kitų aktorių balsus: Emma Thompson, Mattas Lucas, Stephenas Fry‘us ir Timothy‘is Olyphantas. Kino studijų „Annapurna Pictures“ ir „Laika Animated Studios“ projektas „Trūkstama grandis“ kino teatruose pasirodys jau šių metų balandžio 12 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles