„Disney“ kurs nuotykių filmą apie Čarlzą Darviną

„Disney“ kurs nuotykių filmą apie Čarlzą Darviną

Gali pasirodyti keista, kad Čarlzas Darvinas, vienas garsiausių mokslininkų visoje istorijoje, iki šiol nebuvo pateiktas nei viename rimtesniame kino projekte, tačiau „Disney“ pasiryžo tai ištaisyti. „Deadline“ praneša, kad studija ruošiasi kurti nuotykių filmą apie evoliucijos teoriją išplėtojusį mokslininką.

Kol kas yra žinoma itin mažai detalių apie patį projektą. Žurnalistams pavyko išsiaiškinti, kad jį rašys ir režisuos amerikietis Stephenas Gaghanas. Jis yra geriausiai žinomas kaip 2000-ųjų metų filmo „Narkotikų kelias“ (angl. „Traffic“) scenaristas. Stepheno Soderbergho režisuotas filmas S. Gaghanui atnešė Oskaro statulėlę už geriausią tų metų scenarijų. Nuo to laiko jis režisavo ir parašė kelis filmus, kurie į platesnį publikos akiratį nepateko.

„Deadline“ pažymi, kad nuotykių filmas apie garsųjį mokslininką neturėtų per daug nutolti nuo realybės. Č. Darvinas garsėjo ypatingu pomėgio keliauti ir bekeliaudamas yra atradęs ne vieną naują gyvūnų rūšį bei tokiu būdu plėtojęs savo teorijas, todėl nuotykių žanrui jo istorija tikrai tinka.

Bene garsiausia mokslininko kelionė prasidėjo 1831 metais, kuomet jis leidosi į penkis metus trukusią ekspediciją laivu „Beagle“. Tikėtina, kad naujasis filmas iš dalies pasakos būtent apie šią kelionę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles