Vokiečiai užsimojo perdirbti vieną geriausių karinių filmų

Vokiečiai užsimojo perdirbti vieną geriausių karinių filmų

Holivude populiarėjanti mada perdirbti klasikinius filmus neaplenkė ir kitų valstybių. „Variety“ skelbia, kad vokiečiai nusprendė iš naujo kurti ilgąjį ir įspūdingąjį karinį trilerį „Povandeninis laivas“ (angl. „Das Boot“).

Šio perdirbinio imsis vokiečių kino studija „Bavaria Film“. Apie tokius planus leidiniui „Blickpunkt“ pranešė studijos vadovas Christianas Franckensteinas.

Neaišku, kokį biudžetą vokiečiai galės skirti moderniam tokio tipo filmo pateikimui, tačiau bent minimalius planus studija veikiausiai turi. Įvairiais skaičiavimais 1981 metų filmas kainavo daugiau nei 30 milijonų dabartinių JAV dolerių, o Europoje kuriami filmai net dabar tokiais biudžetais pasižymi itin retai, todėl „Bavaria Film“ užmojai yra ganėtinai rimti.

Originaliajame „Povandeniniame laive“ buvo siekiama itin detaliai perteikti Antrajame pasauliniame kare dalyvaujančio povandeninio laivo įgulos gyvenimą. Filme netrūko ir karinių elementų, ir kasdienio kareivių gyvenimo, dėl ko „Povandeninis laivas“ neretai yra vadinamas vienu geriausių ir autentiškiausių visų laikų karinių filmų.

Nors anuomet kino teatruose rodyta filmo versija užtruko apie 2,5 valandos, nesukarpytas filmas yra beveik 5 valandų ilgio ir daugelyje valstybių buvo rodomas mini serialo formatu. Dabar tokio tipo ir ilgio filmai, kokį prieš kelis dešimtmečius sukūrė režisierius Wolfgangas Petersenas, pasitaiko itin retai, todėl „Povandeninio laivo“ perdirbinys atrodo kaip ne itin daug žadantis projektas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles