Vinas Dieselis patvirtino – bus aštuntoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis

Vinas Dieselis patvirtino – bus aštuntoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis

Kino studija „Universal“ ilgai tampė gumą ir visaip bandė išsisukti nuo tiesioginio atsakymo apie jų dešimtmetį trunkančio serialo (tiksliau, franšizės) pratęsimą. Kalbos apie „Greitus ir įsiutusius 8“ (angl. „Furious 8“) sklido dar gerokai prieš septintosios dalies pristatymą, bet pastovūs aiškinimai „bus, nebus“ galiausiai visiems atsibodo. Galiausiai, tik startavus septintajai daliai buvo paskelbta apie tęsinių sustabdymą. Na, o dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Vakar Las Vegase vykusiame kino pasaulio renginyje „CinemaCon“ studijos „Universal“ pristatymo metu į sceną išėjęs aktorius Vin Dieselis pasakė, kad aštuntasis filmas visgi tikrai pasirodys. Jis taip pat pasakė ir numatytą filmo pasirodymo datą, kuri bus po dviejų metų – 2017 metų  balandžio 17 diena.

Bet tai neturėtų būti staigmena, mat septintoji juosta per rekordinį laiką, 17 dienų, sugebėjo uždirbti savo milijardą. Ir jis vis dar kaupia pinigus. Aštuntasis filmas bus pirmas visoje franšizėje, kuriame nebematysime anapilin iškeliavusio Paulo Walkerio. Kad ir kaip nemalonu tai būtų sakyti, būtent šio aktoriaus tragiška žūtis, greičiausiai, ir buvo vienas tų rodiklių, įtakojusių tokį stiprų paskutiniosios dalies lankomumą kine.

Ir nors visi juokiasi, kad tai bus amžinai besitęsiantis serialas, aktorius V. Dieselis prižadėjo, kad kokybė ir toliau bus gera. „Galiu prisiekti jums ir savo broliui viršuje (red. – P. Walkeriui), kad sukursime patį geriausią filmą, kokį tik esate matę“, – pristatymo metu teigė V. Dieselis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles