Jasonas Stathamas pasirodys filme „Greiti ir įsiutę 8“

Jasonas Stathamas pasirodys filme „Greiti ir įsiutę 8“

Jasonas Stathamas ruošiasi dar kartą įrodyti, kad ten, kur karaliauja pinigai, logika dažnai nėra reikalinga. Aktorius atskleidė, kad jis sugrįš į aštuntąją „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) dalį.

Apie tai jis prasitarė duodamas interviu tinklapiui „Access Hollywood“. Jis atskleidė, jog apie aštuntąją dalį su visa kūrybine komanda jie kalbasi jau kurį laiką ir kažkokiame pavidale J. Stathamą naujajame franšizės filme tikrai pamatysime. Aktorius taip pat atskleidė, kad gerai susibendravusioje aktorių komandoje jis vis dar jaučiasi kaip naujokas, tačiau jam tokia aplinka patinka.

J. Stathamas „Greitų ir įsiutusių“ franšizėje įkūnijo Dekardą Šo, kuris siekė atkeršyti pagrindiniams franšizės veikėjams už stipriai sužalotą savo brolį. Filmo „Greiti ir įsiutę 7“ pabaigoje Šo buvo uždarytas į itin kruopščiai saugomą kalėjimą, tačiau franšizėje, kurioje mašinos šokinėja iš dangoraižių, pabėgimas iš kalėjimo neturėtų būti neįmanoma užduotis.

Apie aštuntąją „Greitų ir įsiutusių“ dalį kol kas yra žinoma itin mažai. Aišku tiek, kad filmas vyks Niujorke, o didžiausia šių filmų žvaigždė Vinas Dieselis yra prasitaręs, kad po to veikiausiai bus kuriami dar keli tęsiniai.

Toks franšizės išnaudojimas yra logiškas, kadangi „Greiti ir įsiutę 7“ atnešė protu nesuvokiamą pelną. Filmas iki šiol „Universal“ studijai uždirbo daugiau nei pusantro milijardo dolerių, o pastarosiomis dienomis pranešta, kad pelningiausių filmų visoje istorijoje sąraše juosta nusileidžia tik pirmoje vietoje esančiam „Įsikūnijimui“ (angl. „Avatar“) ir „Titanikui“ (angl. „Titanic“). „Greiti ir įsiutę 7“ į ketvirtąją vietą nustūmė pirmąją „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) dalį.

„Greiti ir įsiutę 8“ kino teatruose pasirodys 2017 metų balandžio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles