Emma Watson vaidins trileryje „Sfera“

Emma Watson vaidins trileryje „Sfera“

Emma Watson nuo pat Hario Poterio franšizės pabaigos siekia kiek atsiriboti nuo savo garsiausio vaidmens ir nenori būti žinoma tik dėl vieno pasirodymo. Pastarosiomis dienomis aktorė žengė dar vieną žingsnį to link ir nusprendė vaidinti trileryje „Sfera“ (angl. „The Circle“).

Filmas bus kuriamas pagal to paties pavadinimo Dave‘o Eggerso romaną. Jame yra pasakojama apie merginą, įsidarbinančią stambioje interneto kompanijoje. Romanas, iš pradžių nagrinėjantis žmonių elgesį dabartiniame elektronikos amžiuje, ilgainiui tampa trileriu, susijusiu su nykstančiu žmonių privatumu.

E. Watson, šiuo metu besifilmuojanti vaidybinėje filmo „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) versijoje, įkūnys pagrindinę knygos heroję. Ji pakeitė anksčiau šiame filme pasižadėjusią vaidinti Alicia Vikander.

Aktorei tai bus dar viena kardinaliai kitokia rolė, kurią ji išbando pastaruoju metu. Filme „Atskalūno laiškai“ (angl. „The Perks of Being a Wallflower“) ji vaidino ramią merginą, filme „Elitinis jaunimas“ (angl. „The Bling Ring“) – neramią merginą, filme „Nojus“ (angl. „Noah“) – išsigandusią merginą, o šiame vaidmenyje ji turėtų perimti kontrolę į savo rankas.

Aktorė prisijungia prie itin talentingos kūrybinės komandos. Prie filmo jau prieš kurį laiką prisijungė Tomas Hanksas, kuris įkūnys paslaptingą E. Watson sutiktą vyrą, dirbantį toje pačioje įmonėje.

Filmą rašo ir jį ruošiasi režisuoti Jamesas Ponsoldtas, labiausiai išgarsėjęs kaip filmo „Nuostabi dabartis“ (angl. „The Spectacular Now“) kūrėjas.

Galima filmo premjeros data kol kas nežinoma, tačiau filmavimas prasideda jau šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles