Rooney Mara vėl dirbs su Davidu Fincheriu jo kuriamame seriale

Rooney Mara vėl dirbs su Davidu Fincheriu jo kuriamame seriale

Į televiziją vis dažniau persikeliantys talentingiausi kino režisieriai kartu su savimi atsiveda ir garsiausius aktorius. Šįkart Davidas Fincheris į savo kuriamą serialą „Utopija“ (angl. „Utopia“) pradėjo kalbinti aktorę Rooney Mara. Tai „Twitter“ tinkle paskelbė leidinio „The Wrap“ žurnalistas Jeffas Sneideris.

Šį režisieriaus ir aktorės duetą jau buvo galima pamatyti itin palankiai sutiktame filme „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl With the Dragon Tattoo“). 2011 metų filme R. Mara įkūnijo pagrindinę heroję, o už šį pasirodymą buvo nominuota Oskarui. Nuo to laiko ji rodėsi ne viename sėkmingame filme, o šių metų Kanų kino festivalio metu buvo apdovanota kaip geriausia aktorė už pasirodymą filme „Kerol“ (angl. „Carol“).

Naujasis D. Fincherio projektas „Utopija“ bus kuriamas pagal to paties pavadinimo britų serialą. Jame buvo pasakojama apie grafinę novelę, kurioje, kaip paaiškėjo ilgainiui, buvo išpranašautos didžiausios žmonijos nelaimės. Grupė žmonių atranda to paties autoriaus rašytą antrąją grafinės novelės dalį ir yra pradedami persekioti slaptos organizacijos, vadinamos Tinklu, o bėgdami nuo jos privalo suspėti užkirsti kelią naujos katastrofoms.

D. Fincheris yra pasižadėjęs režisuoti visas serialo, kuris bus rodomas per HBO kanalą, serijas. Prie jų rašymo prisidės ir Gillian Flynn – praėjusių metų D. Fincherio filmo „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) scenaristė ir to paties pavadinimo knygos autorė.

Kol kas nežinoma, koks vaidmuo seriale teks R. Marai. Gerbėjai spėja, jog ji įkūnys pagrindinę serialo veikėja Džesiką, visą gyvenimą bėgusią nuo Tinklo dėl to, kad būtent jos tėvas parašė pranašiškąsias istorijas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles