Išleistas pirmasis Jonah Hillo režisuoto filmo „Mid90s“ anonsas

Filmas „Mid90s“ – tai šių laikų draminė komedija, kurios išleidimas kartu žymi ir dažniau linksmus personažus vaidinančio ir „Oskaru“ nominuoto aktoriaus Jonah Hillo režisūrinį debiutą. Tai panašu į karčiai saldžią piliulę, kadangi juosta kupina ne tik humoro, tačiau ir jausmų bei emocinės dramos, o tai tikrai nesunku atpažinti išleistame pirmajame filmo anonse.

Juostos „Mid90s“ pagrindas nėra susitelkimas ties tuo laikotarpiu, kuris vaizduojamas filme, tačiau šis laikas tikrai prideda žavesio. Filmas pasakoja apie Styvą – trylikametį berniuką, gyvenantį 90-tųjų Los Andžele. Savo vasarą jis leidžia klaidžiodamas tarp savo neramumų pilnų namų ir grupelės naujų draugų, kuriuos jis sutinka riedlenčių parduotuvėje.

Kai kurie jau ėmė lyginti pirmąjį J. Hillo debiutinį darbą su Larry‘io Clarko filmu „Vaikučai“ (angl. „Kids“), kuris buvo išleistas 90-taisiais ir visuomenėje sukėlė daugybę prieštaringų diskusijų. Dabar tokios diskusijos beveik nebeegzistuoja, kadangi dauguma randa kur kas rimtesnių problemų nei paauglių rūpesčiai filmuose. Tad nepanašu, kad J. Hillo juostoje vaizduojamas jaunimo gyvenimas sukels šurmulio.“Mid90s“ anonsas užgožtas tamsos ir slogios nuotaikos, o vienintelis linksmas epizodas pavaizduojamas tik tarp apsauginio, kurį vaidina komikas Jerodas Carmichaelas ir grupelės vaikų. Šis epizodas išsiskiria savo nuotaika iš kitų tik todėl, kad apsauginis vieną iš Styvo draugų prilygina dainininkei Sheryl Crown. Tačiau likusi anonso dalis vėl visiškai atitolsta nuo humoro.

Tikriausiai dauguma kino gerbėjų rinktųsi šį filmą vien dėl nostalgiją keliančio filmo pavadinimo ir dėl to, kad tai žinomo ir mėgstamo aktoriaus režisūrinis debiutas. Tačiau sklinda kalbos, kad žiūrovai tikisi pamatyti filmo „Pašėlęs gyvenimas Ridžmonto vidurinėje“ (angl. „Fast Times at Ridgemont High“) tipo komediją. J. Hillas žinomas dėl savo gebėjimo apsukti nemalonią repliką ar juokelį jam palankia puse, tačiau panašu, kad šįsyk jis visa tai palieka nuošalyje ir dabar pademonstruos visiškai kitokius artistinius sugebėjimus. Per keletą metų aktorius pasirodė ne tik nuotaikingose komedijose. Jis vaidino dramoje „Žmogus, pakeitęs viską“ (angl. „Moneyball“) ir atliko svarbų vaidmenį Martino Scorsese‘o filme „Volstryto vilkas“ (angl. „Wolf of Wall Street“). Kitas filmas, kuriame jis pasirodys – dar rimtesnis. Tai komiška drama „Nesijaudink, jis toli nenueis“ (angl. „Don’t Worry, He won’t Get Far on Foot“). Ji kino teatrus turėtų pasiekti jau šiais metais. Tad panašu, jog J. Hillas tikrai nėra naujokas ir tamsesnio turinio filmuose, o tai, kad pirmasis jo režisuotas filmas nebus komedija apie kvailus vaikėzus, jo gerbėjams turėtų suteikti dar daugiau intrigos.

Filme „Mid90s“ vaidina jaunoji kino žvaigždė, aktorius Sunny‘is Suljicas, kuris įkūnys pagrindinį veikėją Styvą, o jo smurtaujantį brolį vaidins aktorius Lucas Hedgesas. Komiškoje dramoje vaidins ir muzikos atlikėja Alexa Demie. Filmas kino teatruose pasirodys jau šių metų spalio 19 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles