„Warner Bros.“ ekranizuos dar vieną kompiuterinį žaidimą

„Warner Bros.“ ekranizuos dar vieną kompiuterinį žaidimą

Kino teatruose jau pasidarė pakankamai normalu išvysti dar vieną itin nepasisekusią kompiuterinio žaidimo ekranizaciją. Prieš metus pasirodžiusi Chriso Columbuso ir Adamo Sandlerio juosta – „Pikseliai“ (angl. „Pixels“) ar šiais metais kritikų išpeiktas, bet vizualiai nepriekaištingai atrodęs, filmas „Warcraft: pradžia“ (angl. „Warcraft“) turėjo itin didelius šansus šią tendenciją pakeisti. Ir visgi, kol dauguma kino žiūrovų laukia šių metų pabaigoje atkeliausiančio ir iš anksto gerai vertinamo Michaelo Fassbenderio kūrinio „Žudikų brolija“ (angl. „Assassin’s Creed“), studija „Warner Bros“ nežada keisti pastaraisiais metais vyravusių tendencijų.

Skelbiama, kad 2019-ų metų vasarą kino studija „Warner Bros.“ ekranizuos ir į kino teatrus atsiųs.. žaidimą „Minecraft“! Būsimos juostos scenarijaus detalės neatskleidžiamos, tačiau tikėtina, kad kaip ir žaidime, taip ir filme, herojai neapsieis be statymo elementų.

Šiuo metu kino studijos dar tik pradeda skelbti, kokios juostos atkeliaus 2019-ų metų vasarą. Kolkas yra aišku, kad tuo metu į kino ekranus atkeliaus dar viena „Marvel“ visatos juosta – „Keršytojai: Begalybės karas. 2 dalis“ (angl. „Avengers: Infinity War Part II“) bei tos pačios „Warner Bros“ antroji „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles