„Tetris“ ekranizacija pavirs į trilogiją

„Tetris“ ekranizacija pavirs į trilogiją

Kultinio kompiuterinio žaidimo „Tetris“ ekranizacija taps „epiškai fantastiniu projektu“, kuris susidės iš trijų dalių. Apie tai, duodamas interviu portalui „EmpireOnline“, pasisakė studijos „Treshold Entertainment“ vadovas Larry‘is Kasanoffas.

„Taip, tai tiesa. Nes istorija, kurią mes norime papasakoti žiūrovams, išties grandiozinė. Mūsų atveju tai ne vien noras išspausti visas sultys ir padalyti paskutinį iš aštuonių filmų į dvi dalis. Istorija išties labai įdomi ir didelė“, – pasakė L. Kasanoffas

Filmo produkcija užsiims kompanija „Treshold Entertainment“ ir kelios nepriklausomos Kinijos kompanijos, kurios ir finansuos būsimą projektą. Filmo biudžetas sieks 80 mln. dolerių. Lygiai tokį patį biudžetą turėjo giminingas šiam projektui filmas „Pikseliai“ (angl. „Pixels“). Galiausiai juosta su Adamu Sandleriu visame pasaulyje užsidirbo 242 mln. dolerių.

„Tetris“ pasirodė 1984 metais. Žaidimas sulaukė labai didelio susidomėjimo tiek tėvynėje, tiek ir visame pasaulyje.

Kada pasirodys pilnametražė ekranizacija, nepranešama. Taip pat nežinoma, kas būsimame filme atliks pagrindinius vaidmenis ir kas atsisės į režisieriaus kėdę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles