Naujame Asterikso filme Marion Cotillard vaidins Kleopatrą

Naujame Asterikso filme Marion Cotillard vaidins Kleopatrą

Pernai spalį prancūzų režisierius ir aktorius Guillaume’as Canet savo socialinio tinkle Instagram paskyroje paskelbė, kad imsis režisuoti penktąją vaidybinį filmą apie šauniojo Asterikso nuotykius. Naujajame tęsinyje, kuris, kaip skelbiama, turėtų vadintis „Asteriksas ir Obeliksas: Vidurio imperija“ (pranc. „Astérix et Obélix: L‘Empire du milieu“) G. Canet pats įkūnys nenuoramą Asteriksą, o jo ištikimas bendražygis Gilles’is Lellouche’as pretenduoja tapti pilvočiumi Obeliksu. Kaip skelbia įvairūs prancūzų žiniasklaidos šaltiniai, prie šio filmo taip pat turėtų prisijungti Marion Cotillard ir Jonathanas Cohenas. Jau aišku, kad Oskaro laureatė M. Cotillard vaidins žavingąją Egipto karalienę Kleopatrą, o koks vaidmuo numatytas J. Cohenui kol kas nežinoma. Beje, M. Cottilard šioje serijoje Kleopatros vaidmenį perima iš italų aktorės Monicos Bellucci, kuri legendinę karalienę įkūnijo antrojoje Asterikso nuotykių dalyje „Asteriksas ir Obeliksas. Misija: Kleopatra“ (pranc. „Astérix et Obélix: Mission Cléopâtre“, 2002 m.)

Amerikiečių leidinys „Variety“ atskleidžia papildomas detales apie šį būsimą filmą – o konkrečiau, įvardija šios prancūzų superprodukcijos biudžetą. „Faraoniškas“ šio filmo biudžetas sieks 65 milijonus eurų. Tai šiek tiek daugiau už ketvirtosios Asterikso nuotykių dalies „Asterikas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje“ (pranc. „Astérix et Obélix au service de sa Majesté“, 2012 m.) biudžetą, kuris buvo 61 mln. eurų, bet vis tik nei Thomaso Langmanno ir Frédérico Forestier režisuotos trečiosios dalies „Asteriksas Olimpinėse žaidynėse“ (pranc. „Astérix aux Jeux olympiques“, 2008 m.), kurios „kišenė“ siekė 78 mln. eurų.

Naujajame tęsinyje Asteriksui ir jo kompanionams teks nusidanginti net į Kiniją. Anot „Vidurio imperijos“ prodiuserio Alaino Attalo, Prancūzija ir Kinija bendradarbiaus kurdamos šį filmą, o prancūzų kino kompanija „Pathé“ su dideliu platintoju Kinijoje šiuo metu derasi dėl to, kad šis padengtų didžiąją dalį biudžeto.

„Tai kostiuminis filmas, kurio veiksmas vyksta maždaug prieš du tūkstančius metų. Taigi, mes pastatysime kaimelį, filmuosime epinius mūšius, kuriems reikės daug statistų. Mums taip pat reikės daug specialiųjų efektų ir prestižinio pristatymo, taip pat vienos kitos garsenybės epizodiniams pasirodymams“, numatomas biudžeto išlaidas aiškino prodiuseris.

Penktosios vaidybinės Asterikso nuotykių dalies filmavimai prasidės jau šį pavasarį arba vasarą. Bet, priešingai nei ankstesni Asterikso filmai, „Vidurio imperija“ nebus paremtas René Goscinny ir Alberto Uderzo komiksais – šįkart originalų scenarijų rašė Philippe’as Mechelenas ir Julienas Hervé. Taigi, naujasis filmas, kurio veiksmas vystosi 50 m. pr. m. e., pasakos apie vienturtę kinų imperatoriaus Hano Ksuandi dukterį, pabėgusią nuo piktavalio princo – o vieninteliai, kurie jai gali padėti, žinoma, yra garsieji Galijos didvyriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles