Michaelas Fassbenderis „Žvaigždžių karų“ franšizėje gali įkūnyti Boba Fetą

Michaelas Fassbenderis „Žvaigždžių karų“ franšizėje gali įkūnyti Boba Fetą

Kurį laiką didžiuosiuose ekranuose nesirodžiusi „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) franšizė dabar grįžta pilnu pajėgumu. Septintoji legendinės franšizės dalis „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) yra vienas laukiamiausių šių metų filmų, pasirodysiantis metų pabaigoje. Be dar laukiančių kitų tęsinių, franšizė bus plečiama ir per šalutinius projektus, apie kuriuos franšizę valdanti „Disney“ studija paskelbė jau prieš kurį laiką, tačiau viešai apie tai nekalba.

Kadangi oficialių pranešimų dėl šalutinių projektų nėra daug, tenka kliautis gandais, pasak kurių vienas iš šalutinių „Žvaigždžių karų“ projektų pasakos apie legendinį franšizės herojų Boba Fetą. Šis veikėjas originaliojoje trilogijoje pasižymėjo kaip pagrindinio antagonisto Darto Veiderio pasamdytas žudikas. Kaip praneša keletas šaltinių, pagrindiniu kandidatu įkūnyti šį veikėją yra laikomas aktorius Michaelas Fassbenderis.

M. Fassbenderis pastaruoju tapo viena trokštamiausių Holivudo žvaigždžių. Išgarsėjęs Quentino Tarantino filme „Negarbingi šunsnukiai“ (angl. „Inglourious Basterds“), vėliau jis įkūnijo jaunąjį Magnetą „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) franšizėje, o už vaidmenį 2013 metų filme „12 vergovės metų“ (angl. „12 Years a Slave“) buvo nominuotas Oskarui. Šiuo metu režisieriaus Danny Boyle‘o kuriamame filme jis įkūnys legendinį inovatorių Stevą‘ Jobsą.

Kol kas neaišku, kokiu būdu filmuose bus pateiktas Boba Fetas. Pasak gandų, studija planuoja jį įtraukti ir į kitus franšizės filmus, todėl tikėtina, kad jam skirtas filmas nebus skirtas tiesiog papasakoti veikėjo priešistorei. Spėjama, kad filmą apie Boba Fetą kurs jau prieš kurį laiką vieno iš šalutinių projektų režisieriumi paskelbtas praėjusių metų filmo „Godzila“ (angl. „Godzilla“) kūrėjas Garethas Edwardsas.

Tiesa, „Žvaigždžių karų“ gerbėjai pastarosiomis dienomis sulaukė ir konkretesnių žinių. Oficialiame „Disney“ vadovo Bobo Igerio pranešime kompanijos akcininkams vyras atskleidė artimiausių franšizės projektų pasirodymo datas. Kaip spėliota ne vieną kartą, aštuntoji ir devintoji „Žvaigždžių karų“ dalys pasirodys, atitinkamai, 2017 ir 2019 metais. Kol kas žinoma, kad aštuntąją franšizės dalį režisuos Rianas Johnsonas. Taip pat buvo pranešta, kad kitais, 2016 metais kino teatruose pasirodys ir pirmasis šalutinis franšizės projektas.

Kol kas vienas dalykas yra visiškai aiškus – šių metų gruodžio 18 dieną pasirodo septintoji franšizės dalis „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles