Naujausiame „Insurgentės“ anonse pasineriame į specialiųjų efektų jūrą

Kino studija „Summit Entertainment“ paviešino „Super taurės“ varžyboms skirtą, galima sakyti, trečiąjį (įskaitant tyzerį) „Insurgentės“ (angl. „Insurgent“) anonsą. Visiškai nebylus anonsas šįkart parodo tai, ko nė vienas neskaitęs knygos (o gal net ir skaitęs) tikėtis tikrai negalėjo.

„Insurgentė“ pasakos apie Tričės ir jos pakeleivių kelionę į Čikagą, siekiant surasti daugiau sąjungininkų. Dabar Tričė ir Ketvirtas yra bėgliai, medžiojami galios ir garbės ištroškusios Eruditų lyderės Dženinos. Bandydami spėti su laiku, jie turi sužinoti, dėl kokios priežasties Tričės tėvai paaukojo savo gyvybes ir kodėl jaunuolius taip bandoma sulaikyti. Persekiojama praeities sprendimų naštos, bet siekianti apsaugoti savo dabartinius artimuosius, Tričė, kartu su Ketvirtu, stoja kovoti su begale, atrodytų, neįmanomų iššūkių, taip atrakindami savo pasaulio praeities ir ateities paslaptis.

Naujasis anonse praktiškai paskandina visus žiūrovus specialiųjų efektų jūroje. Iš esmės nieko ypatingo neparodoma, tačiau vos 50 sekundžių rodomi vaizdai tikrai sugeba sudominti ir nustebinti daug kokybiškesniais, jau gerokai apdirbtais specialiaisiais efektais. Prie ypatingai stipraus įspūdžio prisideda ir puikiai parinkta epinė muzika – Twelve Titans Music „Dark Halo“.

Pagrindinius vaidmenis „Insurgentėje“ ir vėl atliks Shailene Woodley, Theo Jamesas, Kate Winslet, Jai‘us Courtney‘is, Milesas Telleris ir kt.

„Insurgentė“ kino teatrus pasieks jau kovo 20 dieną. Jos tęsiniai „Alegentė“ (angl. „Allegiant“) pirmoji ir antroji dalis pasirodys tuo pat metu 2016 ir 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles