SDCC: Devintąją „Žvaigždžių karų“ dalį kurs „Juros periodo pasaulio“ režisierius

SDCC: Devintąją „Žvaigždžių karų“ dalį kurs „Juros periodo pasaulio“ režisierius

Šiuo metu San Diego mieste vyksta „Comic-Con“ paroda, kurioje savo būsimuosius projektus pristato didžiausios Holivudo studijos, todėl didesnis nei įprasta gandų kiekis yra natūralus reiškinys. Šįkart gandas yra susijęs su devintąja „Žvaigždžių karų“ dalimi.

Apie kiną rašančio tinklapio „Heroic Hollywood“ žurnalistas Umberto Gonzalezas, neretai paviešinantis svarbias Holivudo naujienas kur kas anksčiau nei jos turėtų pasiekti publiką, dabar praneša, kad filmą „Žvaigždžių karai 9“ režisuos Colinas Trevorrow.

Režisierius pastaruoju metu labiausiai buvo pastebimas dėl savo darbo šių metų filme „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“). Studijos „Universal“ juosta jau uždirbo beveik pusantro milijardo dolerių ir netikėtai pasiekė ne vieną pelningumo rekordą. Tokios finansinės sėkmės nesitikėjo net ir didžiausi optimistai, ir net jeigu kritikų atsiliepimai apie šį filmą nebuvo įspūdingi, režisieriaus sugebėjimas sukurti juostą tokiai plačiai auditorijai neliko nepastebėtas.

38-erių metų režisierius iki šios sėkmės buvo režisavęs vos keletą filmų, iš kurių didžiausias buvo vos kelis šimtus tūkstančių kainavusi komedija „Saugumas nėra garantuotas“ (angl. „Safety Not Guaranteed“). Tai, jog didžiosios Holivudo studijos tokiam santykinai nepatyrusiam režisieriui patiki didžiausius savo filmus, yra ganėtinai neįprasta.

Verta paminėti, kad C. Trevorrow kol kas nėra oficialiai paskelbtas „Žvaigždžių karų 9“ režisieriumi, ir neverta tikėtis, kad jo įsitraukimas į projektą bus patvirtintas artimiausiu metu. Kad ir kaip atsitiktų, jam tektų itin nelengva užduotis – devintoji franšizės dalis 2019-aisiais užbaigs šiais metais pradedamą naują trilogiją ir neabejotinai taps vienu laukiamiausių visų laikų filmų.

„Disney“ studija jau yra suradusi aštuntosios dalies režisierių – juo taps Rianas Johnsonas, geriausiai pažįstamas kaip filmo „Laiko kilpa“ (angl. „Looper“) bei kelių geriausių serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) serijų režisierius. Jis taip pat turėtų kurti devintosios „Žvaigždžių karų“ dalies istoriją.

J.J. Abramso režisuojama septintoji franšizės dalis „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), tuo tarpu, pasirodys jau šių metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. saulius / 2015 liepos 12

    Kaip suprasti devintąją dalimi, kad Star Wars dabar tik septinta tebus…

  2. Vainius Eiva / 2015 liepos 12

    Sauliau, kalba ir eina apie devintosios dalies režisierių. Septintosios, kuri jau nufilmuota, režisierius yra J. J. Abramsas.