Dwayne’as Johnsonas „DC“ komiksų visatoje suvaidins Juodąjį Adamą

Dwayne’as Johnsonas „DC“ komiksų visatoje suvaidins Juodąjį Adamą

Kurį laiką sklidę gandai apie Dwayne’o Johnsono įsijungimą į „DC“ komiksų visatą buvo patvirtinti. Tačiau ne viskas buvo paaiškinta. Iš paties aktoriaus pasakytų kalbų buvo galima nuspręsti, jog jis suvaidins patį herojų Shazamą tokio paties pavadinimo juostoje. Dabar paaiškėjo, kad tai tebuvo nesusipratimas. Aktorius vis dar vaidina „Shazame“, tik įkūnys visiškai priešingą veikėją – Juodąjį Adamą, kuris bus pagrindinis juostos antagonistas. Tai bus vienas iš tų retų vaidmenų, kuriame aktorius sukurs blogiečio portretą.

Šią žinią aktorius nusprendė paskleisti savo „Twitter“ paskyroje, parašydamas „Klaupkitės prieš jį arba būkite sutraiškyti. Man yra garbė tapti Juoduoju Adamu“. Anksčiau D. Johnsonas yra teigęs, kad būtent Juodasis Adamas yra jo mėgstamiausias komiksų veikėjas.

Pastaroji žinutė taip pat turi ir dar vieną, vadinamąjį „hashtagą“, kuris šiek tiek leidžia susimąstyti, kiek blogas bus jo veikėjas. „AntiHerojus“. Taip buvo parašyta žinutės pabaigoje. Tai suteikia preteksto galvoti, kad veikėjas galėtų būti geras blogietis, kaip kad „Galaktikos sergėtojai“.

Apie patį veikėją – Juodasis Adamas yra itin galingas burtininkas, siekiantis užvaldyti visą visatą. Jis yra pagrindinis Kapitono Marvelo (oho, koks sutapimas!) priešininkas. Jis turi tokias pačias galias kaip ir Kapitonas Marvelas, skirtumas tarp jų – kad Juodąjį Adamą galios pavertė blogio įsikūnijimu. Na, o galias abiems veikėjams suteikė galingiausias visatos magas Šazamas dar senovės Egipto civilizacijos metu, kuris Adamą ištrėmė klaidžioti po visatą. Galiausiai Adamui pavyksta grįžti į Žemę, tačiau jis būna apgautas ir iš jo atimamos visos galios. Taip blogąjį veikėją staiga užgriūna 5000 visatoje praleistų metų (kitaip tariant – staigus senėjimo procesas). Tačiau, po kurio laiko Juodasis Adamas vėl sugrįžta ir stoja į Kapitono Marvelo priešininkų gretas.

Kol kas filmo premjeros data nėra aiški, tačiau pastarieji studijos „Warner bros.“ veiksmai (oficialaus puslapio sukūrimas, filmo įvardinimas ir vieno pagrindinių veikėjų įvardinimas) suteikia užuominą, kad ją sužinosime per artimiausias dvi ar tris savaites.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles