„Keršytojai: begalybės karas“ pristatys rekordinį superherojų skaičių

„Keršytojai: begalybės karas“ pristatys rekordinį superherojų skaičių

Per kasmetinę Naujojo Orleano „Wizard World“ komiksų konvenciją, juostos „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) režisierius Joe Russo nusprendė pagaliau atskleisti paslapties šydą, susijusį su naujausiais gandais apie studijos kuriamą „Begalybės karą“.

Tos pačios konvencijos metu, broliams Russo skirti žurnalistų klausimai varijavo nuo jų projekto „Bendruomenė“ (angl. „Community“) iki minčių apie „Ančiuką Hovardą“ (angl. „Howard the Duck“). Tačiau susidarė įspūdis, kad kaikurie gerbėjai į konvenciją atvyko tik dėl vieno tikslo – išsiaiškinti, kaip naujieji, tačiau mažai žinomi Keršytojai pradės savo kelią filmų serijoje ligi svarbesnių vaidmenų visų filmų vystymo metu.

„Begalybė yra viskas. Niekas negali tęstis amžinai“, – aiškinti pradėjo Joe Russo. „Visa tai vyksta cikliniu periodu – ketvirtoje fazėje kaikurie naujieji Keršytojai taps labiau pastebimesni, tačiau kiti jų gali išvis dingti iš ekrano. Taigi, mes žiūrėsime, kaip visa tai susidėlios į scenarijų, tačiau, kad ir kas benutiktų – kiekvieną herojų reikia gerbti vienodai. Mes tikimės, kad nepaisant to, ką matėme ankstesniuose keturiuose ar penkiuose filmuose, ne tik mums bus įdomu stebėti, kaip istorija vystosi apie mažiau žinomus Keršytojus. Šiuo metu mes akcentuojamės į „Begalybės karą“ ir žiūrime, kurie herojai galėtų išlįsti iš pogrindžio, bei, be abejo, norime paversti juos vienais pagrindinių personažų. Jūs tikrai pamatysite kaip mažiau pastebimi bei pagalbiniai Keršytojai taps ta pagrindine smogiajama jėga. Bendrai bus pristatyti net 67 herojai“.

Broliai Russo neatskleidė, kurie herojai iš „Marvel Cinematic Universe“ pasirodys visų laukiamoje dilogijoje „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“), tačiau žurnalistai sugebėjo išsiaiškinti vieną mažytį faktą – „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) serijoje tikrai pasirodys.

Kino teatruose „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ pasirodys jau šių metų Gegužės 6-ąją, o „Keršytojai: Begalybės karas“ – 2018 ir 2019-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles