Iš būsimo „Grobuonies“ filmo dėl aktoriaus kriminalinės praeities pašalintos scenos

Iš būsimo „Grobuonies“ filmo dėl aktoriaus kriminalinės praeities pašalintos scenos

„Grobuonis“ (angl. „Predator“) – tai klasikinis veiksmo filmas, vienas žymiausių Arnoldo Schwarzeneggerio karjeroje. Juosta sulaukė keleto tęsinių, šalutinių filmų ir kompiuterinių žaidimų, tačiau nei vienas jų nepatyrė panašios sėkmės kaip pirmasis. Filme taip pat vaidino Shane’as Blackas, kuris šį kartą sugrįžta į „Grobuonies“ filmų seriją kaip režisierius.

Šiais metais pasirodys dar vienas „Grobuonies“ filmas, nors pavadinimas yra toks pat kaip ir originalo, tai nebus filmo perdirbinys – tai bus originali istorija. Nors juosta jau yra nufilmuota ir buvo užbaigti darbai, paskutinę minutę laukia dideli pakeitimai. Wilderis Striegelis nėra labai žinomas aktorius, jis – režisieriaus S. Blacko draugas, todėl ir gavo progą suvaidinti savo karjeros svarbiausiame filme. Dėl keistų aplinkybių, „Fox“ studija tik dabar sužinojo, kad W. Striegelis buvo nuteistas už pedofiliją. 2010 m. W. Striegeliui buvo skirta šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmė už bandymą internetu suvilioti 14-os metų mergaitę.

Dabar visos scenos su aktoriumi bus pašalintos iš filmo, o kiti aktoriai ir žmonės dirbę kartu su juo užsiminė, kad niekada nežinojo apie jo nusikaltimą. Režisierius gynė savo sprendimą filme pasamdyti savo draugą, tačiau net ir žinodamas apie jo praeitį jis į tai žiūri kaip į klaidą ir tiki, kad jo draugas yra pasikeitęs žmogus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles