Mirė kino legenda Burtas Reynoldsas

Mirė kino legenda Burtas Reynoldsas

Ketvirtadienio ryte JAV laiku, mirė kino legenda aktorius Burtas Reynoldsas. Aktorius mirė sulaukęs 82 metų. Apie tai pranešė „The Hollywood Reporter“, gavę informaciją iš Reynoldso vadybininko Eriko Kritzerio. Pastaruoju metu B. Reynoldso sveikata buvo sušlubavusi ir jis leido laiką ligoninėje Floridoje, kurioje ir mirė.

Kol kas tiksli mirties priežastis nėra aiški, tačiau „The Daily Mail“ pranešimais tai nutiko dėl infarkto. Aktorius jau seniai skundėsi širdies problemomis ir dar 2010 metais jam buvo atlikta širdies operacija.

Savo karjeros aukštumą Burtas Reynoldsas pasiekė dar aštuntojo dešimtmečio pabaigoje. Tuomet net penkis metus iš eilės jis buvo labiausiai filmus parduodantis aktorius – visi filmai, kuriuose jis vaidino, kino studijoms nešė milžiniškus pinigus. Bene pelningiausi ir sėkmingiausi aktoriaus filmai buvo „Pašėlusios naktys“ (angl. „Boogie Nights“), „Išsigelbėjimas“ (angl. „Deliverance“) ir dar daugybė kitų puikių projektų.

1997 metais aktorius buvo nominuotas Oskarui. Šią nominaciją jis ir gavo už vaidmenį Paulo Thomaso Andersono filme „Pašėlusios naktys“. Tąkart aktorius nelaimėjo Oskaro statulėlės, ją laimėjo Robinas Williamsas už savo pasirodymą „Gerajam Vile Hantinge“ (angl. „Good Will Hunting“), tačiau B. Reynoldsas tais metais pelnė Auksinį gaublį.

Net būdamas vyresnio amžiaus, aktorius nesiliovė vaidinte tiek kine, tiek televizijos projektuose. Dar visai neseniai jis atliko vaidmenį „Paskutinė filmo žvaigždė“ (angl. „The Last Movie Star“), kuriame įkūnijo senstančią kino legendą. Na, o paskutinis jo pasirodymas kine laukia Quentino Tarantino filme „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“). Jį paskutinįsyk galėsim išvysti vaidinant su Bradu Pittu, Leonardo DiCaprio ir Margot Robbie.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles